Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sony CDX2000, CD gra ale radio tylko szumi.

hubal 20 Lis 2007 16:12 1805 4
  • #1 20 Lis 2007 16:12
    hubal
    Poziom 2  

Witam mam problemik z radiem sony CDX2000 a mianowicie CD gra idealnie ale radio ono właśnie tylko szumi czasem złapie fale ale to graniczy z cudem na 100% wszystko dobrze podłączone mam zresztą poprzednie radio grało mi bez anteny Jeśli ktoś wie co może być problemem proszę o informację będę bardzo wdzięczny.

0 4
  • #2 21 Lis 2007 01:59
    elek77
    Poziom 24  

Zakładając że połączenia masz OK, to możesz mieć problem z głowicą tunera. Obym się mylił, bo to droga impreza w przypadku radia Sony. Miałem już kilka przypadków z ich uszkodzeniami. Ich oznaczenie to TUX...
    Cyferek nie pamiętam. :)

1
  • #3 22 Lis 2007 14:33
    Z.U.H. ELEKTRONIK WOJCIEC
    Poziom 10  

elek77 ma racje.
    Jeśli to Tux 020 to jest uszkodzona standardowe uszkodzenie sony

0
  • #4 22 Lis 2007 21:40
    MichaelR
    Poziom 20  

może być zimny lut na wejściu antenowym, zdarza się przy częstym wyjmowaniu radia, miałem tak - po polutowaniu było dobrze. Polecam sprawdzić ścieżke od wejścia do głowicy tunera.

Dodano po 1 [minuty]:

A w tunerze masz możliwość strojenia, ale do tego potrzebny jest sprzęt.

0
  • #5 02 Lip 2009 12:37
    werdi73
    Poziom 1  

witam. Ja mam nastepujacy problem z Tym radiem dopóki nie wklacze zaplonu wszystko chodzi i gra idealnie , natomiast po wlaczeniu zaplonu klawisze na radiu zmienija swoje wlasciwosci tzn. maja zupelnie inne funkcje niz pierwotnie. po wylaczeniu zaplonu ma na klawiszach funkcje prawidlowe. co moze byc przyczyna takiego stanu?

Proszę poprawić swój post tak aby był napisany po polsku , klawisz Pisownia może być pomocny. Regulamin pkt 15 i 10.9. damiancz

0