Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.
itemscope itemtype="https://schema.org/QAPage"

dvd philips dvp3040 reset bufora

proseba 20 Lis 2007 21:34 2410 9
  • dvd philips dvp3040 reset bufora

Poziom 11  

czy ktos orietuje sie jak zrobic reset bufora w/w odtwarzaczu. przekopalem kawal netu ale nic prosze o pomoc

Popraw błędy i interpunkcję. Użyj przycisku PISOWNIA -->REGULAMIN pkt 15. [hefid]

0 9
    Poziom 19  

a cóż się stało że chcesz go resetować (jeśli można zapytać) ?

0
    Poziom 11  

dvd do poczatku jest trefne najpierw tasma i tu sie zaczelo "bad disc" ja nie mialem czasu a corka bez ustanie wkladala plytki myslac ze uda sie moze tym razem ;). woncu tasme zmienilem ale jak wiesz dzieci plytek nie szanuja i co bardziej porysowana to odrazu "bad disc" i wkoncu bufor sie zapelnil reszte juz znasz. Co do *.pdf od JVC to nic dalej nie zmienia u mnie.

0
    Specjalista techniki DVD

Widzę następny temat z herezjami na temat buforów. Nie ma tam żadnego bufora.

0
    Poziom 11  

MORTEM napisał:
    Widzę następny temat z herezjami na temat buforów. Nie ma tam żadnego bufora.

nie ma ?? z tego co mi jest wiadomo to jest i mowi o tym nie jeden tenat na tym forum. jak wytlomaczysz to ze sprzet czyta plyty cd a dvd nie czyta ??

Moderowany przez Mirek Z.:

Nie zastosowałeś się do zalecenia moderatora (regulamin p.6) i nadal nie stosujesz się do zasad pisowni - regulamin p.15. Ostrzeżenie.

0
    Specjalista techniki DVD

Wytłumaczę bardzo prosto: ... bo jest popsuty. A co jest konkretnie popsute można ocenić mając sprzęt fizycznie. Algorytm naprawy przez zamianę podzspołów jest prosty mając do dyspozycji czesci zamienne. Algorytm naprawy przez pomiary jest w tym przypadku dosyć trudny i trzeba mieć do tego schemat.

0
    Poziom 19  

jeśli nie czyta DVD a czyta CD to na 90% do wymiany masz laser.

0
    Poziom 11  

Laser został sprawdzony na identycznym dvd i... działa tak jak zresztą się domyślałem. W dalszym ciągu prosze o pomoc w resecie bufora pamięci.

0
    Poziom 18  

Zapomnij o buforze - wymień laser.
    Temat również przerabiałem i wymiana pomogła.

Powodzenia

0