Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Gericom Phantom 3080 - klawiatura i mysz , myszka

21 Lis 2007 10:51 2062 6
  • Poziom 13  
    Witam!!

Pisze tym razem z problemem ze sterowaniem w laptopie Gericom Phantom 3080. Otóż klawiatura i touchpad wraz z przyciskami wogóle nie reagują. Jedyna możliwą forma pisania jest klawiatura i muszka pod usb. Czy ktoś spotkał sie z takim problemem kiedykolwiek? Czy wie ktoś może jakie powinny być napięcia na złączy klawiatury i myszki na płycie głównej? Z góry dziękuje za wszelka pomoc.

Pozdrawiam
  • Poziom 13  
    Wszystkie złacza wyglądają jak najbardziej w porządku, styki zaciskaja sie równiutko. Jakie inne pomysly?
  • Poziom 22  
    uszkodzony kontroler ps/2, naprawa to koszt okolo 500zl wiec sie calkowicie nie oplaca. gericomy tak maja ze predzej czy pozniej padnie nie spotkalem sie jeszcze z gericomem ktory niemialby takiego problemu.

przykro mi;
  • Poziom 18  
    jeżeli touchpad jest na innej taśmie to go odłącz, może chociaż klawiatura będzie pracowała.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 19  
    Witam
    Jakby ktos mial sterowniki i informacje jakie sa urzadzenia w Phantom 3080 to bylbym bardzo wdzieczny. NIe moge sobie z tym poradzic. Na stronie producenta nic nie ma:( Najbardziej mi zalezy na sterownikach do modemu pci i do czytnika kart, choc nie jestem pewien bo pokazuje mi jako nieznane urzadzenie. Wesja laptopa chyba standard sempron3000 karta radeon express 200 wlan lan dysk 80gb. Bardzo prosze o pomoc

Pozdrawiam
    Maciek