Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

pioneer deh 2300r

04 Gru 2003 17:03 2399 8
  • Poziom 13  
    Mam problem z Cd.Jak wjade na niezadużą dziure to przeskoczy.Czy to jest wada sprzętu wydaje mi sie ze ten model powiniem posiadać zabezpieczenie antywstrząsowe.I czy można jakoś samemu ten problem usunąć.Wczesniej miałem model 3000 i nigby CD nie przeskoczyło a jeżdze tym samym samochodem.Za pomoc dziękuje .
  • Poziom 30  
    Przeskakiwanie = najpierw czysyzenie lasera --> a jeśli nie pomoże to wymiana.
  • Poziom 13  
    Ale nie problemu z czytaniem płyt wszystkie łapie i to odrazu bez najmiejszych problemów.Jeśli jest końieczna wymiana lasera ile do takiego modelu kosztuje i czy jestem w stanie sam go wymieńić.
  • Poziom 30  
    jesteś w stanie sam wymienić, ale nie wiem czy wymiana będzie opłacalna, zobacz typ lasera, ale wątpie żebyś go w polsce dostał gdzie indziej jak w north electronics a tam cena będzie duża (do starego modelu z 1992 kosztuje 300zł) i jak czyta od razu, a przeskakuje to najprawdopodobniej laser, ale sprawdź też poduszki.
  • Poziom 13  
    laser chyba VRW-329 albo napis na tasmie łączącej 5AF063.Poduszki wyglądają na dobre nie widać sladów uszkodzenia.jeszcze dzisiaj przedmucham go powietrzem i przeczyszcze na sucho watą.
  • Poziom 30  
    Jeśli chodzi o polske to trudno dostać takie lasery, a jak już to tylko north electronics, ale nie martw się, gdzies na chińskiej stronie widziałem lasery do KAŻDEGO pioneera po cenie 9 euro za sztuke, jaki byś nie brał pozostaje tylko mała drobnostka ...
    ... Import z chin :D Ci co to robią mają na tym ogromną przebitkę
  • Poziom 13  
    Znajomy mojego kolegi bawił się w przekładanie laseru z CD romów komputerowych ale to się odnosiło do sprzętu domowego.Nie wiem jak z samochodowym czy też tak można. Nie zdążyłem jeszcze go przeczyścić wyjechałem samochodem go dobrze przetestować i najbardziej zadziwia mnie to ze jak chce żeby przeskoczył jade w dziury a on nic.a jak jade spokojnie i sie trafi mała dziurka to mi przeskoczy."złośliwość rzeczy martwych"Może to jest spowodowane codziennym kilkorazowym wyjmowaniem całego radyjka z samochodu.A niestety to musze robić taka dzielnica.POZDRAWIAM
  • Poziom 15  
    w serwisie pioneer laser kosztuje ok 200 zł . pozdrowienia
  • Poziom 20  
    Zgadza sie w serwisie Pioneera laser kosztuje 190zł + wymiana.Na giełdzie elektronicznej w Sosnowcu-Milowicach lasery do pionków są w cenie od 160-190zł w zależności do jakiego modelu im wyższy model tym droższy laser.Jeśli chodzi o DEH-2300 to jest to koszt ok.160zł