Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

amica pb 5580a410 - nie ma siły kręcić silnikiem

21 Lis 2007 20:23 1999 6
  • Poziom 11  
    proszę o pomoc mam problem z pralką amica ma takie obiawy ze niema siły kręcić silnik z praniem a wiruje poprawnie przełańcza sie poprawnie silnik na obroty prawo lewo co moze jej dolegać proszę o pomoc bo niewiem co zrobić będę wdzięczny za kazdą wskazuwkę pozd
  • Specjalista AGD
    Zacznij od sprawdzenia silnika.
  • Poziom 11  
    klon napisał:
    proszę o pomoc mam problem z pralką amica ma takie obiawy ze niema siły kręcić silnik z praniem a wiruje poprawnie przełańcza sie poprawnie silnik na obroty prawo lewo co moze jej dolegać proszę o pomoc bo niewiem co zrobić będę wdzięczny za kazdą wskazuwkę pozd

jak mogię sprawdzić silnik przy tej pralce prosze o jakąś wskazuwkię nigdy tego nie robiłem ale na mierniku się trochę znam pozd.wszystkich
  • Poziom 15  
    Sprawdż szczotki silnika . Musisz odkręcić szczotkotrzymacze.
  • Poziom 11  
    klon napisał:
    klon napisał:

jak mogię sprawdzić silnik przy tej pralce prosze o jakąś wskazuwkię nigdy tego nie robiłem ale na mierniku się trochę znam pozd.wszystkich

sprawdziłem silnik wygląda niezle podłączyłem silnik poza pralką i wączyłem na pranie podejrzewam ze coś jest z elektroniką bo kręcąc w jedną stronę efekt jest taki jakby na chwile silnik się włanczał na wirowaniu zwiększa obroty w odwrotną stronę jest dobrze moze ma ktos jeszcze jakies sugestie co do mojego problemu
  • Specjalista AGD
    Do sprawdzenia prądniczka tachometryczna na silniku.
  • Specjalista AGD
    Proponuje wymontowac silnik i zanieś do zakładu gdzie przewijają silniki.Tam sprawdzą Ci silnik dokładnie jakie są pobory prądowe oraz stan szczotek, tachogeneratora ,stojana oraz wirnika.Powodzenia.