Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Weryfikacja poprawności programu dla LOGO

22 Lis 2007 05:40 884 2
  • Poziom 10  
    Witam

Mam ogromną prośbę do doświadczonych kolegów, stworzyłem projekt urządzenia do podtrzymania ciśnienia z uzupełnianiem ubytku wody w badanym układzie, jest to mój pierwszy kontakt ze sterownikami LOGO, właściwie w ogóle wcześniej nie miałem do czynienia z czymkolwiek programowalnym.
    Nie posiadam sterownika LOGO (jeśli to co stworzyłem ma sens będę miał podstawę do jego zakupu) więc to co widzicie to wynik przełożenia wizji na chyba działający program.

przesunięcia i wzmocnienia na wzmacniaczach i przełącznikach analogowych nie odpowiadają rzeczywistym wartościom, ustawiłem je tylko po to by "widzieć" orientacyjne wartości punktów załączenia i wyłączenia przełączników.

mam nadzieje że w załączonych plikach są wszelkie potrzebne informacje do zweryfikowania poprawności programu.
    Pliki spakowane programem 7zip

Wystarczy uwaga ci jest źle i wskazówka w którą stronę pójść

Pozdrawiam
  • Poziom 20  
    Przydało by sie wrzucić schemat który narysowałeś, na podstawie schematu też można sprawdzić działanie.
  • Poziom 10  
    Marczeli_P napisał:
    Przydało by sie wrzucić schemat który narysowałeś, na podstawie schematu też można sprawdzić działanie.

Wszystko jest w załączonej paczce, tak myśle, jeśli sie myle powiedz o jaki schemat chodzi, to moje pierwsze "dziecko"