Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak nagrać kilka filmów na 1 dvd

22 Lis 2007 13:16 6886 7
  • Poziom 25  
    Witam. Mam kilka domowych nagrań na twardym dysku. Są to foldery Audio_TS i Video_TS. Jak nagrać je wszystkie na jednym krążku dvd? Próbowałem w nero, w zakładce dvd-video files, ale zamiast dodawania kolejnych folderów z nagraniami, załącza tylko pliki z rozszerzeniem .vob itp. Na dodatek pozwala na dodanie tych plików tylko z jednego folderu, bo z następnego folderu mają identyczne nazwy i program chce je nadpisać.
  • Użytkownik obserwowany
    skompresuj darmowym kodekiem np XViD albo DivX i nagraj kilka z nich na jedna plytke DVD
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    :arrow: Wojtek 24 lata , czy Ty chcesz te filmy połączyć w jeden katalog filmów w formacie DVD , tak żeby każdy stacjonarny odtwarzacz mógł to odtworzyć, czy tylko chodzi o to by filmy były na jednej płytce, bez znaczenia w jakim formacie (choć najlepiej w .AVI)?
  • Poziom 25  
    witam kolegów. w programie montażowym w zakładce share wybrałem końcowy format pliku każdego z tych filmików. nagrania które są należycie obrobione są z systemem dźwięku przestrzennego i w folderach typowych dla dvd czyli Audio_TS i Video_TS. nie chcę za bardzo zmieniać ich na divx itp. chcę aby po włożeniu płytki do dvd pojawiła się lista filmików do wyboru na ekranie telewizora. dziękuję.
  • Poziom 30  
    Pełna wersja Nero da sobie radę z tym problemem.
  • Poziom 24  
    A spróbuj kolejnym filmikom dać kolejne numery VOB-ów VTS_01_1.VOB, VTS_02_2.VOB, itd., zakładając, że VOB-y nie mają więcej niż 1GB. Potem je po kolei importuj do projektu płyty, a Nero utworzy odpowiednie IFO i BUP-y, według ustalonego menu. To tak z głowy, bez testowania. Wydaje mi się, że nawet importując kolejne filmy z różnych folderów, nawet jeśli wszystkie będą mieć nazwę VTS_01_1, Nero sobie z tym poradzi.

P.S.
    Mówimy (piszemy) oczywiście o Nero Vision.
  • Poziom 19  
    Skorzystaj z jakiegoś programu do montażu DVD....przy okazji możesz zrobić sobie menu i umieścić w menu zakładkę do każdego filmu....Myślę że NERO ma takie możliwości....ja używam TMPGEnc DVD Author...
  • Poziom 12  
    najlepszym programem będzie dvd . shrink możesz spakować kilka filmów dvd na jedną płytę jeśli potrzebujesz info napisz na e-mail i cierpliwości jeśli odrazu się nie odezwę.:D