Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sterownik Centralnego zamka fiat bravo

23 Lis 2007 15:57 9320 5
  • Poziom 2  
    Witam. Mam prośbę, otóz kupiłem takie coś http://www.allegro.pl/item271487114_sterownik_kazdego_centralnego_zamka_piekn_piloty.html i czy ktoś mógłby mi powiedzieć gdzie w Facie Bravo podłączyć sterownik centralnego zamka i w które przewody się wpiąć. Auto ma oryginalny centralny zamek otwierany kluczykiem a chciałem założyć sterownik na pilota. Może ktoś wie lub ma schematy gdzie to podłączyć i jak, prosił bym o przesłanie na e-mail lub opisanie tutaj. Oto mój e-mail ldaniel(malpa)wp.pl .Z góry wam dziękuję.
  • Poziom 15  
    Sterowanie zamka centralnego masz na przewodach wychodzących z drzwi kierowcy.Na pewno na dwóch przewodach i masami,ale nie pamiętam kolorów.Łatwo sprawdzić kontrolką.
  • Poziom 2  
    Dzięki Bartek za odpowiedź. Tylko powiedz mi jeszcze jedno, ten sterownik mam wpiąc w te przewody?

Dodano po 3 [minuty]:

I jeszcze jedno pytanko. Czy te przewody idą przy lewym słupku, czy tam mam się wpiąć?
  • Poziom 15  
    Najlepiej w wiązkę drzwi kierowcy,jak wchodzi do auta.Tam masz sterowanie.
  • Poziom 10  
    Kolory to Niebieski i Biały (lub szary)
  • Poziom 2  
    A co do tych kolorów odryglowanie to niebieski ten cienki (bo są dwa, ale drugi jest grubszy) i zaryglowanie biało-szary (a dokładnie biały z szarym paskiem wzdłuż przewodu)