Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

KX-FT78 problem z drukowaniem

23 Lis 2007 17:15 728 5
  • Poziom 9  
    Witam. Dostałem w spadku ww. fax. Z wysyłaniem nie ma problemu Kopie dochodzą ładne, wyraźne i czyste. Jednak jeżeli drukuje raport to tekst jest cieniowany - w pasach ok. 1-2 cm tekst jest normalny a następnie pogrubiony i tak na przemian - zawsze w tych samych miejscach. Jeżeli chodzi o dobieranie dokumentów to jest jeszcze gorzej - tam gdzie tekst jest pogrubiony to rozciąga czarny pas szer. ok 1 cm. Proszę o porady - ja podejrzewam problem z głowica drukującą ewentualnie z rolką dociskającą
  • Poziom 27  
    Niestety z opisu wynika, że to jednak głowica termiczna. Można spróbować przelutować wszystkie dostępne elementy, może pomoże...
    Pozdrawiam. Lucjan.
  • Poziom 12  
    witam
    Pracując w serwisie miałem kilka takich przypadków - za każdym razem była uszkodzona drukarka termiczna. Niestety, koszt takiej nowej drukarki jest bardzo duzy. Jeżeli jesteś zainteresowany jej zakupem, daj znać
  • Poziom 9  
    witam. tez podejrzewalem glowice termiczna. ile moze ona kosztowac?
  • Pomocny post
    Poziom 27  
    Około 200zł. Taniej z odzysku.
  • Poziom 9  
    a z odzysku mniej więcej ile może kosztować? Spróbuję jutro ją przelutować. A jak nie pomoże to wolałbym z odzysku bo faxów mało otrzymuje - dużo więcej wysyłam a z wysyłaniem nie ma problemu a raporty są ok.