Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pionowa linia (nitka) po całej długości matrycy

24 Lis 2007 08:58 3013 5
  • Poziom 20  
    Pionowa linia (nitka) po całej długości matrycy, czy to wina matrycy, czy tylko przewodu? Zdaje mi sie ze matryca nie powinna tak paść?
  • Poziom 35  
    Ja też na pewnym monitorze miałem takie coś gdzie obraz był niewyraźny była to jedna cienka linia. W tamtym wypadku była to wina monitora. A Tobie pozostaje sprawdzić monitor na innej karcie i innym kablu lub zobaczyć czy po wł ustawień monitora nadal ta linia występuje.
  • Poziom 20  
    laptop na zewnętrznym monitorze działa ok nie ma paska na matrycy, Nie mam drugiego takiego by to sprawdzić.
  • Poziom 11  
    Witam,
    ja na swoim starym monitorze też miałem takie coś i to jest wina monitora. To to cos w stylu bad pikseli, tylko ze padła cała linia. Ale nie powinno się nic wiecej dziać, monitor bedzie normalnie działał bez tej jednej lini.
    Pozdr.
  • Poziom 13  
    Dobrym sposobem na sprawdzenie jest nagięcie matrycy na rogach, jesli pasek zniknie oznacza to ze nie kontaktuja ktorys z pinow w matrycy. Jesli uszkodzony bylby kabel to pionowy pasek zmienialby polozenie.
  • Poziom 40  
    Jeżeli jest zapalona kreska szerokości pixela to uszkodzenie połączenia jednego z kilku tyś. wyprowadzeń ścieżek ze szkła matrycy do flexy z drajwerem wklejonym na nią.