Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Powiadomienie i sterowanie GSM A6

24 Lis 2007 12:07 1840 3
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Witam.
    Jestem przed zamontowaniem takiego pudeleczka do A6 c5, sporo przemyslen, jednak postanowilem zapytac tutaj moze ktos juz m wiecej doswiadczen w tym temacie.

Sprzet ma 4 wejscia i 4 wyjscia, zastanawiam sie jak najlepiej to podlaczyc do auta, jednym z wyjsc chce sterowac webasto wiec bede musial sie kabelkami wpiac w sterownik w drzwiach.
    Moze ktos z forumowiczow juz to przerabial jaki sygnal i skad dokladnie wpiac do 4 wejsc, moze dodatkowy wylacznik zalozyc czy lepiej to jakos podpiac pod alarm.

Moze cenne uwagi rozswietla mi troszke ten temat.
  • Poziom 32  
    nie wiem czy na właczonym alarmie z ultradźwiękami nie wzbudzisz go webastem.Jeżęli tak to trzeba je jednocześnie blokować.
    Możesz go uzyc tez do odcięcia zapłonu i do informowania o alarmie.Takie pudełeczko musi też mieć buforowe zasilanie,możesz dać też czujnik wstrzasowy poza alarmem do wyzwalania jednego z wejść .Trzeba sie też liczyć z spoczynkowym poborem prądu
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Webasto dziala normalnie z programatora czasowego, tzn wlacza sie o danej godz itd, alarmu nie wyzwala, bo i klima sie odpowiednio odpala do tego. Dzisiaj rozebralem sterownik tego webasta z drzwi myslalem wlutowa sie w plytke przy wlaczniku grzania przewodami w celu podpiecia do tego pudeleczka gsm, lecz dalem sobie spokoj, raz ze dany wlacznik sklada sie z 2 stykow to i wszystko smd bardzo delikatne.

Bede musial to na spokojnie przemyslec, bo jedno wejscie ma 40 sek zwloke, pozostale 3 juz mozna swobodnie programowac, mozna dodatkowy wylacznik zalozyc pod zasilanie ukryty np.
  • Specjalista - Alarmy Samochodowe
    Nie musisz się wlutowywać w przycisk na panelu webasto, webasto ma możliwość wysterowania go z radiolinii itp.. W dziale "download samochody" znajdziesz schemat jest wiele modeli, więc musisz sobie sam poszukać odpowiedni model=schemat.