Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Zmywarka SIEMENS SE26292 - nie wypuszcza wody

adam_wicher 25 Nov 2007 13:50 3744 3
    adam_wicher
    Level 10  
    Witam.
    Zmywarka po zakończonym cyklu mycia nie wypuszcza wody. Naczynia wyglądają na umyte więc myśle że w trakcie trwania programu woda jest wypuszczana.Wodę można wypuścić ze zmywarki poprzez reset (zakończenie programu). Wnioskuję z tego że pompa oraz wąż odpływowy są w porządku.
    Proszę o pomoc i z góry dziękuję za każdą podpowiedź.
    TFX
    Level 20  
    Czołem! wąż odpływowy do zlewu,stołek+gazeta,Mycie start i Obserwujesz cały cykl.Opisz> pomożemy.
    pozdrawiam
    adam_wicher
    Level 10  
    Zgodnie z zaleceniami przyjrzałem się pracy zmywarki i oto co zaobserwowałem.
    Włączyłem program 50stopni. Zmywarka próbowała wypuścić wodę ale ją wcześniej spuściłem więc jej nie wypuściła, pobrała wodę i zaczął się proces płukania. Po ok.15 min. wypuściła ok1-1,5 litra wody i proces przebiegał dalej.Gdy do końca programu zostało ok70min znów wypuściła ok.1-1,5 litra wody, wówczas tabletka do mycia była już w komorze, po następnych ok. 10 minutach wypuściła ok2-2,5 litra. Po następnych 20 minutach wypuszcza ok1,5 litra. Na koniec progranu wypuściła znów wodę ale niestety całą. W zmywarce została woda z w białym kolorze.

I cóż może jej dolegać?
    adam_wicher
    Level 10  
    Przeczyściłem płaszcz wodny i wszystko wróciło do normy.
    Pozdrawiam i zamykam post.