Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmywarka SIEMENS SE26292 - nie wypuszcza wody

25 Lis 2007 13:50 3516 3
  • Poziom 10  
    Witam.
    Zmywarka po zakończonym cyklu mycia nie wypuszcza wody. Naczynia wyglądają na umyte więc myśle że w trakcie trwania programu woda jest wypuszczana.Wodę można wypuścić ze zmywarki poprzez reset (zakończenie programu). Wnioskuję z tego że pompa oraz wąż odpływowy są w porządku.
    Proszę o pomoc i z góry dziękuję za każdą podpowiedź.
  • Poziom 20  
    Czołem! wąż odpływowy do zlewu,stołek+gazeta,Mycie start i Obserwujesz cały cykl.Opisz> pomożemy.
    pozdrawiam
  • Poziom 10  
    Zgodnie z zaleceniami przyjrzałem się pracy zmywarki i oto co zaobserwowałem.
    Włączyłem program 50stopni. Zmywarka próbowała wypuścić wodę ale ją wcześniej spuściłem więc jej nie wypuściła, pobrała wodę i zaczął się proces płukania. Po ok.15 min. wypuściła ok1-1,5 litra wody i proces przebiegał dalej.Gdy do końca programu zostało ok70min znów wypuściła ok.1-1,5 litra wody, wówczas tabletka do mycia była już w komorze, po następnych ok. 10 minutach wypuściła ok2-2,5 litra. Po następnych 20 minutach wypuszcza ok1,5 litra. Na koniec progranu wypuściła znów wodę ale niestety całą. W zmywarce została woda z w białym kolorze.

I cóż może jej dolegać?
  • Poziom 10  
    Przeczyściłem płaszcz wodny i wszystko wróciło do normy.
    Pozdrawiam i zamykam post.