Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaki program rachunkowy dla firmy na 1 stanowisko.

mateusz885 25 Nov 2007 14:41 1397 4
    mateusz885
    Level 23  
    Potrzebuję programu rachunkowego dla firmy na 1 stanowisko. Chciałbym aby posiadał tego typu funkcje: utworzenie aktualnego stanu magazynowego, możliwość odnotowania każdego sprzedanego towaru i ich ogólna ilość z każdego dnia, dzienny utarg, uaktualnienie stanu magazynowego przy dostawach nowych produktów lub uzupełnieniu obecnych o większą ilość. Wywnioskowanie dochodów, ilości sprzedanych towarów i obecnych na magazynie na dłuższy okres czasu itp (roczny remanent). Może mi ktoś podpowiedzieć jakiś sprawdzony tego typu program ? Jednostka na którym miał by pracować to laptop Fujitsu Siemens z Windows Vista (nie pamiętam dokładnie jaka wersja) komputerek ma jakiegoś celerona 1,6GHz i 512MB DDR2. Kwota do przeznaczenia to 200-300zł, jeżeli będzie trzeba to oczywiście więcej.
  • Helpful post
    marek216

Level 43  
    Proponuje Subiekt - tylko nie wiem jak to działa na M$ Vista
  • Helpful post
    metalli
    Level 30  
    Ewan Soft Magazyn
    mateusz885
    Level 23  
    Jeszcze jakieś propozycje?
    al11
    Level 14  
    Quote:
    Proponuje Subiekt - tylko nie wiem jak to działa na M$ Vista

SUbiekt GT ver1.14 - zgodny z MS VISTA, ver 1.15 poprawiona wersja, myślę że 1.15 sp1 będzie działała bez problemowo. (jak wiadomo każdy program ma jakieś błędy a MS VISTA jest nowym systemem). Poza tym mając licencję Windowsa możesz legalnie używać starszych wersji. jeśli masz kod licencji.