Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Megane -problem z uruchomieniem

06 Gru 2003 01:03 5974 11
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 13  
    Słyszałem kiedyś dziwną dla mnie teorie na przykładzie Fiata Punto. Po uruchomieniu zimnego auta i wyrzuceniu na luz przed pierwszym skrzyżowaniem samochódł gasł, Powodem był rzekomo zbyt gęsty olej - w tamtym przypadku 10W40.
  • Poziom 14  
    Przyznam, że dla mnie też to graniczy z magią. A w ogóle kto wysunął taką teorię, bo słyszałem już ciekawe teksty pochodzące z serwisów.
  • Poziom 13  
    Taką ciekawostkę zasłyszałem w renomowanym serwisie fiata !!!
  • Poziom 17  
    mam dosc podobny problem tyle ze u mnie jet tylko problem z uruchomienrm ciepłego silnika po 5 min po zaprzymaniu przy niskiej teperatuze i to nie zawsze , nie miałem z tym czasu jeszcze waczyc , poprostu dodaje gazu jak wiem ze bedzie ciako odpalał ala podejzewam ze moze to byc cos z czujnikiem teperatury zwruc uwage jak zachowuje sie czujnik , albo zaworek bocznikowy wolnych obrotów, ja podejzewam u mnie jedno i drugie moze kiedys ie za to wezme od niedawna jezdze tym samochodem.
  • Poziom 13  
    czy próbowałeś wcisnąć do oporu pedał gazu i wtedy kręcić rozrusznikiem.
  • Poziom 17  
    Witam
    Sprawdz styki impulsatora na kole zamachowym.
    Pozdrawiam
  • Poziom 10  
    Sprawdź silniczek krokowy przepustnicy. Najlepiej go wykręcić, przemyć i wydmuchać sprężonym powietrzem. Silniczek jest często przyczyną nietrzymania obrotów albo są zbyt wysokie (nawet do 4000) albo zbyt niskie (zimny nawet nie chce odpalić). Wśród moich znajomych i umnie dzieje się tak samo. Po wymianie spokój :) .
    Pozdrawiam szafran
  • Poziom 17  
    Tego typu objaw jest z wadliwosci dzialania czujnika temperatury cieczy chlodzacej tam sa dwa ten wyzej pokazuje temp na desce ten nizej przekazuje informacje do komputera wtrysku.Wymiana jego powinna zalatwic temat
  • Poziom 16  
    spr.czujnik ciśnienia atmosferycznego
  • Specjalista AGD
    Mialem ten sam problem ale dzieki forum elektrody udalo mi sie go rozwiazac podziekowalem koledze na PW ale odszukaj post silol - rewelacja koszt 15 pln.
  • Poziom 11  
    Sprawdż czujnik na kole zamachowym ma mieć od 200-250 omów.Pozdrawiam