Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Seat Cordoba 95r -- problem z centralem.

26 Nov 2007 15:55 1389 2
 • Level 18  
  a mianowicie central fabryczny nie zamyka i nie otwiera z kluczyka pozostalych drzwi. Po zamknieciu, z bagaznika (tam chyba znajduje sie centralka) dochodzi przez dluzszy czas jakies buczenie, jakby centralka nie dawala sobie z czyms rady. Dzieki z gory za podpowiedzi.
 • Level 18  
  To buczenie to praca pompki zamka centralnego. Wytwarza on ciśnienie i podciśnienie które wężykami doprowadzone jest do poszczególnych zamków. Jeżeli będzie nieszczelność w układzie wykonawczym zamka centralnego to pompka będzie chodziła przez jakieś 30 sek. i później się wyłącza. W twoim przypadku trzeba sprawdzić szczelność wszystkich wężyków, bo tak doprowadzone jest ciśnienie do siłowników, oraz siłowników. Być może któryś z wężyków po prostu się rozłączył lub nawet spadł wężyk z pompki zamka centralnego.
 • Level 18  
  jesli dobrze wnioskuje to przy nieszczelnosci na ktoryms z silownikow lub na jakims wezyku nie bedzie zamykal i otwieral pozostalych drzwi?
  Sprawdze szczelnosc jutro bo dzis juz ciemno ale chyba na 99% cos sie rozlaczylo bo pekl mi plastik do mocowania linek od elektryki szyb i tam grzebalem