Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

DVD Manta 007 Emperor2 - trzaski przy odtwarzaniu muzyki

michas 27 Lis 2007 22:01 1538 4
  • #1 27 Lis 2007 22:01
    michas
    Poziom 23  

Witam
    Mam problem z wyżej wymienionym odtwarzaczem. Wiem, że problemów z tym sprzetem jest masa :) ale takiego jak mój nie znalazłem na forum. Moze ktos z was sie z nim spotkał i go rozwiązał.
    Mianowicie problem polega na tym, ze wystepują bardzo nieprzyjemne trzaski pomiedzy utworami muzycznymi jak i nagranych na CD audio jak i MP3.
    Trzaski pojawiają sie gdy jest przerwa miedzy utworami i trwają poprzez całą przerwę i sporadycznie w trakcie cichego początku utworu.
    W trakcie trawania utworu muzyka bez najmniejszych zakłóceń.
    Co podejrzewacie? Myslałem. ze moze w układzie są tranzystory do mutingu i są sterowane podczas przerwy ale wtedy chyba nie byłoby trzasków na cichym początku utworu.
    Podczas dekodowania dolby digital podczas odtwarzania filmów nie ma zadnych problemów.
    Dzieki za wszystkie podpowiedzi Michał.

• #3 28 Lis 2007 21:38
    michas
    Poziom 23  

Właśnie zaponiałem napisać ze tez tak myślałem i wgrałem nowy soft ze strony http://www.piotrza.toya.net.pl/soft/soft_spis.html .Jest to soft EMPEROR 2 v 6.6 / r 2 - Reklar poprzedni był v 6.6 i objawy są identyczne na obu softach :(.
    Nie wiem co jest grane może v 6.6 ma własnie jakiegos buga???? A może jest to problem sprzetowy np. przetwornik C/A - ale trzeszczy na wszystkich kanałach.
    Ciekawe jest to ze na filmach jest wszystko w porządku - z tym ze na filmach nie ma przerw pomiedzy utworami takie jakie są w przypadku audio.
    Wiem ze dla emperora 1 wyszedł soft który był niegdys opisany, ze jest poprawiony - nie trzeszczy audio ale myslałem ze jesli jest juz emperor2 to soft najnowszy do tego modelu jest juz wolny od tego błędu - ale po tej firmie mozna sie spodziewac dokładnie wszystkiego :).

Pozdrawiam Michał.

• #4 30 Lis 2007 18:41
    Krzycho2612
    Poziom 16  

Witam
    Stawiam na uszkodzona pamiec. Czesta usterka szczegolnie w emperorach 3.
    Pozdrawiam

• #5 30 Lis 2007 18:46
    michas
    Poziom 23  

Uszkodzoną pamięć ? Którą - flash, eeprom ?
    Jakos niekonkretnie ta podpowiedź mi zabrzmiała ... to tak jak by kolega napisał - wiem co sie stało z Twoim telewizorem - rezystor sie przepalił :D

Pozdrawiam Michał

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME