Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

FORD TRANSIT 2004 Centralny zamek

28 Nov 2007 09:34 8017 10
  • Level 13  
    Mam problem z zamykaniem i otwieraniem z pilota. Z kluczyka działa poprawnie. Jeden impuls otwieranie drzwi kierowcy, dwa otwieranie tyłu.
    Alarm oryginalny. Pilot sprawny. Co może być przyczyną?
    Czy w tych alarmach zaprogramowuje się pilot, a jeżeli tak to w jaki sposób?
    Proszę o pomoc.
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 33  
    Ale w czym problem?Tak jest zaprogramowany moduł C.Z. W niektórych fordach masz tak zaprogramowane,że jedno naciśnięcie otwiera drzwi kierowcy a następne pozostałe.Więc tu też pewnie tak jest.Z tego co doczytałem między wierszami to nie działa pilot?A jaki był w tych trazitach oryginalny alarm?Cobra?
  • Level 13  
    Nie działa z pilota i to jest cały problem. Nie wiem, na centralce są tylko symbole. Napisu COBRA się nie doszukałem.
  • Level 13  
    Proszę bardzo

FORD TRANSIT 2004 Centralny zamek
  • Level 33  
    Ej no panie dziwny ten oryginał.Jak nie ma alarmu to jest jakiś dokładany sterownik.Bo oryginał to według mnie nie jest.Ale może.Niech ktoś mądrzejszy się wypowie.He,wiadomo o kim mówię...
  • Level 13  
    Samochód został kupiony od dealera i od początku nie działał ten pilot.
    Może dealer przyleciał w ch... , pilot to sztuka!
    A jak powinien wyglądać oryginał, jeżeli to nie problem.
  • Level 33  
    No oryginał to myślę,że w kluczyku.Ale mogę się mylić.Załóż nowy moduł np. Proximy lub alarm i po ptokach.
  • Level 13  
    Kluczy jest bez alarmu, pilot musiał być oddzielnie.
  • Level 19  
    Pilot oryginalny Ford . Programowanie przez komp.diagnostyczny . Co najwyżej mozesz spróbowac synchronizacji .
  • Level 13  
    carsmot wrote:
    Pilot oryginalny Ford . Programowanie przez komp.diagnostyczny . Co najwyżej mozesz spróbowac synchronizacji .

Może mi Pan przybliżyć temat co do synchronizacji?