Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

laptop--ACER-aspire3690---problem z odtwarzaniem dzwięku

28 Lis 2007 12:23 1115 1
  • Poziom 2  
    Witam !---mam taki problem--pozyczyłem koledze laptopa do jakiejs tam prezentacji multimedialnej-z tego co wiem podłączał go do projektora i cos tam prezentował na dużym ekranie( jestem laikiem prosze wiec o wybaczenie za błędną terminologię)--po powrocie do mnie stwierdziłem brak dzwięku ale w niektórych tylko przypadkach--brak jest tej muzyczki przy uruchamianiu i kończeniu windowsa XP ---płyty odtwarza z dzwiekiem-skype działa poprawnie, ale brak jest dzwieków powiadomień na GG( pomimo dobrych ustawien w opcjachGG) --brak też jest dzwięku na filmikach YouTube ---a na telewizji interaktywnej TVPdzwiek jest --brak tez jest wszelkich dzwiekow systemowych Windowsa, pomimo dobrych ustawien w panelu sterowania ------kolega nie przyznaje sie co tam przestawił w ustawieniach-------prosze o pomoc-od czego zacząć?---dodam tylko że program audio realitek był juz odinstalowywany i zainstalowywany na nowo z płyty (zakupionej z laptopem) ----nic to nie zmieniło -----pozdrawiam !
  • Poziom 23  
    Mam ntego samego laptopa. Nigdy nie miałem takiego problemu. Usuń wszystkie urządzenia związane z dzwiękiem w nenadzerze urządeń. i wtedy jeszcze raz je zainstaluj. sprawdz tez czy wszystkie suwaki w "regulacjia głośności" masz na maxa. Ale mógł się normalnie windowsa zwalic. ewentualnie brakuje jakiejś *.dll
    Życzę powodzenia.