Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Setool support - limit pobierania kasuje się co 2 dni

29 Lis 2007 10:16 1217 5
  • Poziom 24  
    Witam.
    Od jakiegoś czasu ( chyba od kiedy pracuję na drugim komputerze i neostradzie ) gdy wykorzystam limit pobierania plików z supportu setoola i jest 15/15 i komunikat ... coś tam... download will be reset at 23:59:59.
    Ale niestety tak nie jest. Dzisiaj wykorzystam limit, lub ściągnę przykładowo 2 pliki, jutro na liczniku dalej pokazuje mi stan pobierania z dnia poprzedniego, a wyzeruje się dopiero za 2 dni. Raz miałem tak, że w 1 dzień pobrałem 30 plików, po 15 licznik sie przekręcił i szedł z powrotem od zera, ale tylko raz. Przecież limit jest 15 plików na 24h a nie 15 na 48h.

O co tu chodzi miał ktoś też tak?
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 20  
    Witam u mnie taki sam problem, mam pytanie czy wszyscy tak mają czy tylko niektórzy??
  • Poziom 39  
    chyba wszyscy tak maja
    nie wiem , dlaczego limit 15 plików jest dla Was za mały , pewnie chcecie skopiować cały serwer setoola.
    Ja ściągam tylko to , co mi jest w danej chwili potrzebne , a czego nie mam na swoim komputerze i jest ten limit dla mnie wystarczający.
  • Poziom 20  
    Limit nie jest mały ale ostatnio jednego dnia ściągnąłem 15 plików a na drugi dzień mi sie licznik nie wyzerował, przyszedł klient i akurat potrzebowałem pliku z supportu i lipa:).Stąd te pytanie.
  • Poziom 20  
    Wszytko już wiemy myślę ze temat można zamknąć. :))