Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pioneer DEH P7000R - problem z CD

brilliance6 29 Lis 2007 20:11 1068 4
  • #1 29 Lis 2007 20:11
    brilliance6
    Poziom 2  

Witam wszystkich
    Posiadam radio samochodowe Pioneer DEH P7000R z wejściem na CD. Ostatnio pojawił się problem że radio nie chce wciągnąć płyty. Wcześniej było wszystko dobrze, wystarczyło że tylko lekko wsunę CD do radia i samo się wsuwało. Teraz wkładam z oporem płytę i nic się nie dzieje, nie chce mi jej wessać. Jeśli ktoś wiedziałby w czym tkwi problem lub jak można usunąć tą usterkę byłbym bardzo wdzięczny.
    Podaję także mój numer gg 2425527
    Dziękuję za pomoc. Pozdrawiam

0 4
  • #2 29 Lis 2007 22:16
    noe1
    Poziom 21  

Może płyta jest w środku i nie chce jej oddać.Może coś innegi jest w srodku? Słychać pracę silniczka wciagającego płytę? W radiu po otworzeniu pokrywy górnej jest widoczna po lewej stronie z przodu taśma przewodząca , która zasila czujnik opto. reagujacy na ruch płyty w momencie wkładania. Tam coś mozż być "nie tak".Nie wiem jak daleko jesteś zaawansowany elektronicznie i technicznie. Jeżeli słabo to proponuję radio oddać do serwisu. Pozdrawiam.

0
  • #3 30 Lis 2007 15:59
    brilliance6
    Poziom 2  

witam
    na 99% w śroku nie ma innej płyty. Pracy silniczka wciągającego płytę nie słychać natomiast słychać silniczki po wciśnięciu przycisku oddającego płytę tyle że nic nie wychodzi. Nie znam się na tym i jeśli wie ktoś co może być jeszcze nie tak proszę pisac. Mam jeszcze jedno pytanko może jak się wkłada płytę do radia trzeba nacisnąć inny przycisk?? wczesniej tak nie trzeba było robić.

0
  • #4 08 Lip 2009 12:18
    zarobiony
    Poziom 2  

Tak na pierwszy rzut oka to taśma mechanizmu panela złapała przerwę.Ps.Jestem zainteresowany wszelką dokumentacją do tego modelu.Powodzenia życzę.

0
  • #5 11 Lip 2009 09:51
    brilliance6
    Poziom 2  

Właśnie radio zostało rozebrane powodem takiego zachowania była częściowo rozerwana tasiemka. Dziękuję wszystkim za pomoc
    Pozdrawiam

0
  Szukaj w 5mln produktów