Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

wyłącznik silnikowy

30 Lis 2007 20:24 6699 10
  • Poziom 12  
    Witam mam problem poszedł mi wyłącznik silnikowy 400V z zabezpieczeniem termicznym 3vu 1300 - 1m300 48A z lewej stony jet przekażnik do rozłączenia wyłacznika (silnik jest wolnoobrotowy jest to maszyna dzielarka do chleba.) Nie mogę dostać takiego samego jaki zamiennik wraz z obudową.
  • Poziom 17  
    Za mało szczegółów. Jakiej mocy silnik? To 48 A to jest prąd zwarciowy? Można wybrać coś z oferty Legrand`a - np. z serii od M611 do M633 + obudowa AJ lub GJ.
  • Poziom 12  
    tak 48A to prąd zwarciowy co do silnika nie znam szczegułów nie ma tabliczki znamionowej
  • Poziom 12  
    nastawa jest jak dobrze pamiętam 2,6- 2,9 a zapomniałem dodać że obok wyłącznika po lewej stronie jest przekaźnik ( cewka ) z włącznikiem (jak by awaryjny podłączony na 230V po jego załączeniu można dopiero włączyć włącznik. Wyłączając przekaźnik rozłącza on włącznik.
  • Poziom 14  
    Witam
    wyłącznik silnikowy jak sama nazwa mówi jest do zabezpieczenia silnika i kabli przed przeciążeniem itp, a ten stycznik czy przekaźnik to jest zabezpieczenie dla nas aby po zaniku napięcia i powrocie nie obcieło nam palców. Jeśli napięcie zniknie i pojawi się to musimy ponownie załączyć urządzenie.
  • Poziom 12  
    Witam to jest taki sam wył. jak na zdjęciu, obok włącz są styki czy są to styki pomocnicze czy jak by od cewki i można użyć ich jako włącz\wył. awaryjny który będzie trzeba załączyć by móc załączyć główny włącznik, oraz będzie wyłączał główny wył.
    wyłącznik silnikowy
  • Poziom 15  
    Witam.
    A może Telemecaniqe GZ 1+wybijak zanikowy+obudowa
  • Poziom 12  
    tzn? może troche jaśniej B.prosze
  • Poziom 21  
    wyłacznik siemensa o potrzebnym zakresie znajdziesz bez problema , załóz to co było i kropka
    bo jak nie wiesz jak i co to robi to co tu wróżyc
  • Pomocny post
    Poziom 15  
    Witam.
    Przpraszam, że tak póżno odpowiadam. Miałem na myśli wyłącznik silnikowy GZ1 M08, obudowę do niego o symbolu GV2 MC02, i blok syków pomocniczych GZ1 AN11. Nie piszę o wybijaku bo na zdjęciu widać styki pomocnicze. Poniżej zdjęcia wyłącznika, obudowy, i zespołu styków pomocniczych
    wyłącznik silnikowy
    wyłącznik silnikowy
    wyłącznik silnikowy