Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

zmywarka whirlpool ADP 6947 IX

turelja 30 Lis 2007 20:40 5642 5
  • #1 30 Lis 2007 20:40
    turelja
    Poziom 2  

Proszę o pomoc w znalezieniu instrukcji do adp 6947 ix

0 5
  • #2 01 Gru 2007 10:51
    Whirpool_Fcuker
    Poziom 15  

chodzi ci o user manual czy servisowke ?

0
  • #3 01 Gru 2007 12:34
    turelja
    Poziom 2  

witam,szukam instrukcji użytkownika (manual),

0
  • #5 01 Gru 2007 22:35
    turelja
    Poziom 2  

na stronie producenta nie ma instrukcji do tego modelu i dlatego poruszyłem temat na forum,administrator powinien chyba sprawdzić co nieco i dopiero przenosić ,jeśli ktoś czegoś szuka to znaczy że to mu potrzebne,pozdrawiam zainteresowanych

Popraw błędy i interpunkcję. Użyj przycisku PISOWNIA -->REGULAMIN pkt 15. [hefid]

0
  • #6 10 Gru 2007 13:18
    Jasxx
    Poziom 21  

Obsługa zmywarek Whirlpool jest prawie identyczna, jednak jeżeli masz jakiś problem to pisz śmiało na prv. Znam te zmywarki bardzo dobrze.

Dodano po 5 [godziny] 36 [minuty]:

Witam!

Mam właśnie przed sobą instrukcję od tej zmywarki (dwie książeczki po 50 stron) ale na początek zaczniemy od terminologii. W zmywarce nie ma czegoś takiego jak "pranie", a jeżeli już mowa o myciu to nie ma użytkownik wpływu na mycie wstępne. W zależności od programu jest to przepłukanie na samym poczatku cyklu z odrobiną proszku w wocie lekko ciepłej lub zimnej. W tym czasie 6 zmysł analizuje, stan zabrudzenia wody i dobiera dalsze mycie.

Teraz Twoje pytania.

Programy wybieramy dużym klawiszem po lewej stronie, i tam po zapaleniu si ę diody przy PARTY mamy wybrany ten program. Jest to długie mycie jednak w temperaturze 40 stC co zapobiega zniszczeniu delikatnego szkła z jakiego wykonane są kieliszki.

Wybur czasu opóźnienia dokonuje się klawiszem "Defferce" lub "Depart" lub takim z ikoną zegarka (w zależności od wersji językowej)Klawisz ten umieszczony jest pod wyświetlaczem a jego naciśnięcie spowoduje wyświetlenie "00", po kolejnym naciśnięciu "01" itd. Są to godziny opóźnionego startu. Nie ma więc możliwości ustawienia startu po 90 min.

O "praniu" a myciu wstępnym już pisałem. Myślę jednak, że masz na myśli zwykłe delikatne mycie, które można tak nazwać. Program ten wybierasz dużym klawiszem po lewej stroinie aż dioda zapali się obok napisy "Chrono 30`" i symbolu zegarka. Są to oznaczenia programu trwającego 30 min i myjącego w temp 40 stC.

Piszesz też o suszeniu naczyń i zbiornika. Oczywiście, że niektóre programy nie mają tej funkcji, która polega na maksymalnym podniesieniu temperatury wody na końcu mycia, a następnie jej gwałtowne wylanie. Należy później oczywiście odczekać jakiś czas. Tego nie ma na pewno program "Party", "Chrono" i samego płukania.

jeżeli jeszcze coś Ci przyjdzie do głowy to śmiało pisz.

pozdrawiam

Moderowany przez skryn:

W tym dziale nie zajmujemy się poradami! Temat zamykam.

0