Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sagem myX6-2 - telefon się resetuje

combiasty 30 Lis 2007 23:22 1368 3
  • #1 30 Lis 2007 23:22
    combiasty
    Poziom 9  

Witam wszystkich mam taki problem:
    włączam telefon
    wszystko ok a po jakies chwili (ok 5 min) telefon sie resetuje Wszystko chodzi ok tylko bardzo często sie restartuje tak sam od siebie

Gdy włozyłem nie aktywną kartę sim telefon ani razu sie nie zrestartował

i znalazłem kolejny problem
    - gdy dostaje mmsa niby pobiera i nagle sie restartuje i nic..... gdy chciałem wpisac ustawienia mms to w opcjach--->ust serw. wyskakuje nie mozna zmienic!

-tak samo jest z przeglądarką wap gdy wchodze to jest napisane proszę czekać i po kilku (ok 2 min) reset telefonu

Co może byc przyczyną ciągłego resetu tego telefonu Bardzo mi zależy na nim poniewarz telefonik nie jest zły a nie przelewa mi sie zeby kupic nowy...;(

Moze to wina softu?? da sie juz wgrać nowy czy naprawic??
    Prosze o pomoc!!!!!

P.S Jest może jakas możliwośc Przywrócenia USTAWIEN FABRYCZNYCH?? np. jakiś tajny kod albo nie wiem...
    BARDZO PROSZE O POMOC

Moderowany przez marek216:

Temat poprawiłem. Na forum zabrania się pisania postów i tematów z CapsLock.
    Polecam lekturę regulaminu.

0 3
  • #2 02 Gru 2007 10:47
    daniel tt
    Poziom 15  

Witam w pierwszej kolejności sprawdzź złacze ładowania czy nie ma elektrokorozji,sagemy czy stare czy nowe modele sa czułe na zawilgocenia tej części jezeli czyszczenie nie pomoże to aktualizacja sw,a jak to nie pomoże to ozdoba na choinke takie to dziadowskie telefony.

0
  • #3 02 Gru 2007 11:34
    arem
    Poziom 39  

sam oprogramowania pewnie nie wgrasz - chyba że dysponujesz SMTi do Sagemów. Wynika z Twojego opisu że to oprogramowanie.

0
  • #4 03 Gru 2007 16:06
    head
    Poziom 15  

@arem o tak napewno do myx6-2 wgrasz oprogramowanie przez smti. (na dzien dzisiejsz tylko simlock mozliwy w tym modelu i kod urzytkownika).

0
  Szukaj w 5mln produktów