Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Omni Audio USA

01 Gru 2007 14:17 1956 1
  • Poziom 9  
    Witam serdecznie... mam pytanie dotyczące głośników tej amerykańskej firmy... kupiłem okazyjnie za 100zł dwa głośniki SA12.3 z myślą o postawieniu ich w warsztacie by zagłuszały hałas i umilały pracę jednak znalazłem kilka skąpych informacji z których wynika że to wcale nie najgorszy sprzęt... Może mi ktoś powiedzieć co nieco o tym produkcie lub podesłać jakieś linki?

Pozdrawiam
  • Poziom 8  
    Te kolumny wcale nie są złe wręcz przeciwnie . Mam je już dłuższy kawałek czasu i nie mogę prawie złego słowa powiedzieć o nich poza kilkoma małymi niedociągnięciami :
    1.Wygłuszenie jest stanowczo nie wystarczające
    2.Oryginalne głośniki wysoko tonowe są raczej nie za bogate i palą się .
    Ja swoje trochę przerobiłem : czyli zmieniłem gwysokotonowce na stx ok100pln za sztukę i poprawiłem wytłumienie (dołorzyłem materiału tłumiącego ) o jeszcze wymieniłem głośniki niskotonowe z tego powodu, że zostały uszkodzone podczas przenoszenia na jakieś wyższej klasy i poprawia dźwięku jest dużo większa niż seri.
    Jednak oryginalne grają dobrze i nie warto ich trzymać w warsztacie bo normalnie to grzech . Jakość dźwięku jest napewno dużo lepsza niż w altusach 110,140,300 bo wszystkie miałem i te to całkiem inna liga . Grają ciszej niż altusy 300 , jednak to chyba nie jest zbyt duży minus
    Pozdrawiam
    Łukasz