Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Wasze pomys造 na program do wydrukowania p造ty czo這wej .

leszekraczka 02 Dec 2007 21:51 3710 4
Altium Designer Computer Controls
    leszekraczka
    Level 23  
    Witam.
    M璚zy mnie zrobienie p造ty czo這wej do zasilacza. Postanowi貫m j wydrukowa na papierze, wyci望 i zafoliowa. Idea szczytna, b璠zie przynajmniej co porz康nie wreszcie wykonane. I tu mi si pojawi 鄉ieszny problem, pewnie 鄉ieszny dla niekt鏎ych. Nie wiem czym to zrobi. Do tej pory to by這 czymkolwiek. Teraz mam dylemat co u篡? Czym to zrobi?Paint? Czy co innego. Pod XP.
    Tylko bez 鄉iechu bym prosi :-).
  • Altium Designer Computer Controls
    Charly
    Level 19  
    Trzeba u篡 programu opartego na grafice wektorowej z mo磧iwo軼i wymiarowania rzeczywistego. Do wykonywania paneli czo這wych jest fajny program kt鏎y si nazywa Front Panel Designer. Mo積a te u篡 programu do projektowania PCB, kt鏎ym mo積a dok豉dnie wszystko rozmie軼i i po wydrukowaniu b璠zie skala 1:1.
  • Altium Designer Computer Controls
    Pawe Es.
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Visio te jest wygodne, bo milimetry na ekranie odpowiadaj tym na papierze i nie trzeba 瘸dnych skalowa.
    leszekraczka
    Level 23  
    Znajomy robi w Corelu. Ale to kombajn. Paint mnie rani :-(. A co s康zicie o Eagle?
    szod
    Level 32  
    Spr鏏uj darmowego pakietu OpenOffice. Jest tam mi璠zy innymi niez造 program do grafiki wektorowej Draw. Ma sporo opcji i moim zdaniem do u篡tku domowego jest bardzo dobry. Mo積a ustawi wymiary w mm.
    Oczywi軼ie jest wersja polska tego oprogramowania. Mo積a ten pakiet pobra np. tutaj.