Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Zasilacze UPS
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Laptop HP Pavilion DV6152 EU - ciemny ekran

03 Gru 2007 22:53 14156 7
  • Poziom 1  
    Witam wszystkich;)
    Mam problem z wlaczeniem mojego laptopa HP Pavilion dv 6152 eu.
    Po wlaczenie mam tylko trzy pikniecia, monitor pozostaje czarny ale w tle slychac ze wszystko sie laduje poprawnie.
    Problem tylko w tym ze nic ale to nic nie widac.
    Moze ktos bedzie potrafil mi pomoc niestety gwarancja mi minela tydzien temu;( Pozdrawiam i do rychlego uwidzenia. GF

Przy okazji usuwania wyrazu z Caps Lock (regulamin p.10.9) zmieniłem treść tytułu - chyba o to chodzi?
    Spróbuj skorzystać z rękojmi. [Mirek Z.]
  • Zasilacze UPS
  • Poziom 19  
    Jak tydzien temu to lec jeszcze do sklepu. Mialem taki przypadek nie pamietam jak ale jakos sie nazywa taka sytuacja ze chwile po wygasnieciu gwarancji sprzet pada.

Jak nie to podepnij monitor pod lapka i sprawdz co sie bedzie dzialo.
  • Zasilacze UPS
  • Poziom 40  
    Te sygnały dzwiękowe chwilę po starcie oznaczają że jest uszkodzona grafika na płycie, podpięcie zewnętrznego monitora nic nie da. Uszkodzenie kłopotliwe i może być kosztowne, podobno HP w reklamie daje 3 lata gwarancji można to spróbować sprawdzić.
  • Poziom 2  
    Witam!

Pozwole sobie podpiąć się pod temat, poniewż problem jest podobny, jednakże po uruchomieniu komputera nie ma żadnych sygnałów, które informowały by o uszkodzeniu karty graficznej, komputer również słychac ze uruchamia sie prawidłowo, ale na ekranie jest zupełnie ciemno, ale jak podepne zewnetrzny monitor do gniazda laptopa to obraz jest wyświetlany. Co by to mogło być?? Czyżby jednak cos z kartą ??
    Laptop to HP Pavilion dv6397ea, ma zaledwie tydzien.
    Pozdrawiam

LeMaN
  • Poziom 35  
    A przypadkiem nie wcisnąłeś przycisku przełączającego trybu wyświetlania na monitor zewnętrzny.To kombinacja klawiszy Fn i CRT/LCD przewaznie na tym samym jest F6.Trzymając Fn wciśnij klawisz CRT/LCD.Powinien się wyświetlić obraz na twoim monitorze w laptopie.
  • Poziom 2  
    W tych modelach jest to połaczenie klawisza FN+F4, jednakże jeśli nie ma podłaczonego zewnetrznego monitora, to na laptopie automatycznie jest wyświetlany obraz. Bawiłem się tą funkcją zanim przestało działać, wiec to nie jest ten problem. Ale dziekuje za zainteresowanie, jeśli ktos jeszcze ma jakiś pomysł to prosze o podpowiedź.

Pozdrawiam
    LeMaN
  • Spec od monitorów
    Cytat:
    ekranie jest zupełnie ciemno, ale jak podepne zewnetrzny monitor do gniazda laptopa to obraz jest wyświetlany.

-podswietl twój obraz z zewnatrz np.latarka > zobacz czy masz tresc
    jesli tak > padł inwerter > świetlówki
    jesli nie coś z rodzelaniem grafiki na wej zewnetrzne / lub i matrycę
  • Poziom 40  
    Jak wcześniej pisałem przy uszkodzonej grafice w notebooku to wciskanie klawiszy, oświetlanie latarką, podłączenia zewnętrznego nic nie da.