Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kuchenka Amica 22G3.33ZpTaDSr - regulacja małego płomienia

04 Gru 2007 11:03 47208 10
  • Poziom 19  
    Witam wszystkich; mam mały problem z tą kuchenką do zabudowy, mianowicie chodzi o to, że wczoraj instalator podłączył ją pod butlę, wymienił dysze, ale nie potrafi ustawić najmniejszego płomienia (tryb oszczędny), bo twierdzi, że nie ma śruby do regulacji pod pokrętłem. Czy ktoś może wie jak to ustawić? Za pomoc, z góry dziękuję.
  • Pomocny post
    Specjalista AGD
    Regulacja może być w osi pokrętła - trzeba cienki śrubokręt.
  • Poziom 20  
    Witam!
    Kiedyś na szybko zrobiłem ze sprychy rowerowej ,bo musi być bardzo cienki.
  • Pomocny post
    Poziom 1  
  • Poziom 19  
    więc sprawdziłem osobiście zdjąłem pokrętła i niema żadnej regulacji w w osi pokrętła niema też żadnej informacji w instrukcji przeczytałem ją od a do z i niema nic na ten temat przypomnę że jest to kuchenka do zabudowy podaję link do do tej kuchenki http://www.amica.com.pl/produkty/data.php?prodID=2904
  • Poziom 1  
  • Specjalista AGD
    Regulacja musi być, tak jak pisze skryn. Jedna mała uwaga-ciekawostka: parę lat temu w jakimś modelu, miałem przypadek że zespoły zapalacza były odwrócone o 180st., a co za tym idzie, można sobie było grzebać śrubokrętem w tej dziurce do.......śmierci :D Wezwij innego instalatora.
  • Poziom 1  
  • Poziom 19  
    czyli jak dobrze rozumiem to regulacja jest od góry przy palniku
  • Specjalista AGD
    Nie przy palniku a przy kurku, strzałą zaznaczony wkręt regulacyjny - masz tam pokazane dwa rodzaje kurków stosowanych tych piecach
  • Poziom 19  
    więc sprawdziłem regulacji nie widać tak jak na rysunku dzwoniłem do serwisu i okazało się że trzeba zdjąć cały panel ale niemożna samemu bo straci się gwarancję mogą przyjechać i ustawić odpłatnie bo do gwarancji to nie należy cena tej usługi to około 150 zł jedno wielkie zdzierstwo przez firmę amica

Dodano po 26 [sekundy]:

dzieki wszystkim za pomoc