Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmywarka do naczyń Whirlpool ADG 7340 mruga i mruga

jusz 04 Gru 2007 13:59 3726 4
  • #1 04 Gru 2007 13:59
    jusz
    Poziom 13  

Witam Wszystkich,
    proszę o pomoc: Święta idą, na Wigilie goście "sproszeni", a zmywarka dostała głupawki: próbowałem przeprowadzić różne reset-procedury, być może spowodowałem ten chaos. Teraz jest tak, że po włączeniu lewym sieć-włącznikiem, zapala sie lampka przy 1szym programie i nie da się jej przerzucić na inny, bo też i druga lampka włączenia po prawej stronie 4 xmrugnie - pauza... i tak nonstop. nie chcę powtarzać resetu itd, chyba, że Fachura z Forum tak doradzi. Generalnie nasza zmywarka myła coraz krócej, trzeba było zjeżdżać na coraz chłodniejszy program. Woda z kranu i szlauchu jest OK, nie ma też śladu wycieku (może wszystko wyschło, bo Whirlpool ADG 7340 robi za mebel od miesiąca)...
    Pozdrowienia
    jusz

0 4
  • #2 05 Gru 2007 20:26
    Whirpool_Fcuker
    Poziom 15  

sprawdz pompe no i presostat (czasem resztki jedzenia potrafia go skutecznie zablokowac) zdemontuj, wyczysc tak pompe jak i presostat. powodzenia.

0
  • #3 05 Gru 2007 22:53
    jusz
    Poziom 13  

Witaj Whirpool_Fcuker,
    dzięki za odpowiedź i pomoc. W międzyczasie doszukałem się na naszym forum b. ciekawych linków prowadzących do różnych samopomocowych stowarzyszeń w Niemczech. Tam znalazłem kod błędów do Bauknecht/Whirlpool (po niemiecku) który wskazywał, zgodnie z Twoją sugestią, że zmywarka ma kłopoty z wypompowaniem wody. Filtr był wprawdzie czysty, ale siateczka do rury odpływowej była zatłuszczona i zawapniona. Po przemyciu wszystko wróciło do normy,
    zmywarka myje bez mrugnięcia:-) - Wigilia uratowana!
    Pozdrowienia
    jusz
    P.S. Deutsche Sprache schwere Sprache, aber nuetzlich...
    Poniżej wspomniany link:
    http://stsboard.de/ftopic11845.html?sid=187a19984d4152fa4df8cb91dcb0c844

1
  • #5 06 Gru 2007 10:07
    jusz
    Poziom 13  

Dzięki za extra-info. Mimo, że nie znam wystarczająco angielskiego (sorry), w potrzebie jakoś się rozeznam.
    A może to włanie nadszedł właściwy moment, aby zacząć kurs.
    Pozdrawiam najserdeczniej i Mikołajowo!
    Zmywarka do naczyń Whirlpool ADG 7340 mruga i mruga

0