Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

W800i nie zapisuje zdjęć

04 Gru 2007 18:19 3332 23
  • Poziom 12  
    Witam,
    mam problem, ponieważ nie zapisuje mi telefon zrobionych zdjęć, natomiast filmy są zapisywane bez problemu. Miejsce na karcie i na telefonie jest. Proszę o jakieś rady.
  • Poziom 26  
    Podgrzej telefon. Mialem taki sam przypadek i wygrzanie pomoglo.
  • Poziom 21  
    na poczatek zmien softa
  • Poziom 13  
    ja dam na początek rade sprubuj zrestartowac tela
    a puzniej zmien softa jak nie pomoze. moze byc to po wgrywaniu softa w sposób domowy przez dcu-60
    znam takie przypadki miałem k750i z niedziałajacym bluetooth po zminie softa zaczoł działac

Post był raportowany.
    Popraw błędy i interpunkcję. Użyj przycisku PISOWNIA -->REGULAMIN pkt 15. [hefid]
  • Poziom 12  
    Zresetowanie nie pomogło. Zauważyłem że tel nie zapisuje tylko fotek zrobionych w trybie zwykłym (tzn. zapisuje normalnie zdjęcia z ramką i panoramiczne).
    Proszę o więcej informacji o zmianie softu ponieważ nie siedzę w tym :(.
  • Poziom 13  
    moze daj w menu przywruć ustawienia fabryczne...jak niepomoże to zmień softa bo nic innego chyba nie wymyślisz.. pozdr.

jak zmeinic softa?? hmm w wpisz w google... wyskoczy ci mnóstwo haseł... naljepiej zaloguj sie w jakimś forum i będziesz miał tam wszystko opisane szczegółowo...jak coś pisz na GG..Piotrek
  • Poziom 12  
    Na większości stron i forum jest opisane jak wgrać softa z W800i na D750
  • Poziom 13  
    zalewka lub zawilgocony kiedys miałem kolka przypadków ani soft ani wygrzanie nic nie pomogło to początek końca tego telefonu juz niedługo wcale nie uruchomi sie kamera pozbądz sie tego telefonu
  • Poziom 13  
    może zamin zmenisz softa pokombinuj ze strownikiem w farze polecam portal sek750i
  • Poziom 10  
    Kiedyś miałem taki przypadek w K750i i pomogła wymiana aparatu.
  • Poziom 17  
    warto zobaczyc kombinacje <0000>
    gdzie - < > yoj w lewo, prawo
    a 0000 - cztery zera
  • Poziom 31  
    nokia0master napisał:
    warto zobaczyc kombinacje <0000>
    gdzie - < > yoj w lewo, prawo
    a 0000 - cztery zera

A co niby ma dać zmiana języka...?
  • Spec od GSM
    Jak kamera nie działa w jednym z trybów to: albo soft, albo kamera.
  • Pomocny post
    Poziom 11  
    przyczyn moze byc wiele: kamera, tasma laczaca kamere z plyta, konektor na plycie, uszkodzony MS. Proponuje rozpoczac od elementow mechanicznych.
  • Poziom 12  
    monol napisał:
    przyczyn moze byc wiele: kamera, tasma laczaca kamere z plyta, konektor na plycie, uszkodzony MS. Proponuje rozpoczac od elementow mechanicznych.

Jednak chyba łatwiej zacząć od softu.
  • Poziom 16  
    witaj
    nie jest to wina softu !!!!!!!
    trzeba wymienić diodę zabezpieczającą koło cztnika karty sim
    ( orginalna ma 5 nóżek i jest w obudowie BGA - na kulkach)
    trzeba ją usunąć i w poblizu wlutować dowolną diodę smd
    po południu zamieszczę solucję na to w postaci schematu

pozdrowienia to all
  • Poziom 14  
    Nie jest to przypadkiem patent na nie działającą kartę pamięci?
    Jeżeli aparat działa ale nie zapisuje fotek, będzie to na 99% wina softu.
  • Poziom 13  
    ja bym polecał żebyś poszedł do serwisu lub jakiegoś fachowca który ci wgra soft a później myślał nad hardware
  • Poziom 23  
    Witam. Miałem to samo i pomogło sformatowanie aparatu podłączyłem pod kompa potem format i teraz działa w każdym trybie. Pozdrawiam
  • Poziom 13  
    tylko zeby zformatowac to trzeba mic orginalne dcu oraz program i oczywiscie main oraz fs
  • Poziom 12  
    Prosiłbym o jakieś informację na temat zmiany softu.
  • Poziom 31  
    W google znajdziesz bardzo dużo instrukcji. Soft wgrywasz np. przez XS++.
  • Poziom 13  
    ja polecam setool free bo ma juz w folderze softy tylko trzeba mic steroniki flash w kompie
  • Poziom 12  
    Witam, dzięki za zainteresowanie tematem. Wystarczyło tylko docisnąć taśmę z aparatu i wszystko już w porządku.