Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaka płyta pasuje do nawigacji TravelPilot EX- FORD

tacim 04 Dec 2007 21:03 25159 10
    tacim
    Level 13  
    Witam kupiłem w Niemczech Forda Mondeo i ma zainstalowaną navi Blaupunkt TravelPilot EX. Nie mam płyt do navi i teraz moje pytanie z jakimi navi ten sprzęt jest kompatyblilny? Może ktoś wie bo w tym temacie jestem noga całkowita. Z tego co patrzyłem w necie jest jedna i to taka cieńka mapa, że hoho. No chyba że ta navi już oryginalnie jest lipna i nie robią do niej nowych map.
    chopperg
    Level 10  
    Jeśli to Blaupunkt to nie dostaniesz dobrej, szczegółowej mapy polski,
    co najwyżej: Polska drogi główne, w tym Warszawa szczegółowa.
    Blaupunkt powiedział że opracuje szczegółową mapę całej polski, dopiero gdy w Polsce zrobią porządek z drogami.
    tacim
    Level 13  
    Hehe to chłopy zaszalały.
    herne14
    Level 2  
    Małe pytanko, jaka mapa pasuje do Blaupunkt TravelPilot EX,.ze Teleatlas ex to wiem,ale może jakaś płyta w innym systemie by pasowała
    timeks2
    Level 2  
    Ja też kupiłem takiego mondka ściągniętego z niemiec i mam 2 płyty do nawigacji.
    Jedna jest płyta Blaupunkt na Niemcy i inne kraje mniej szczegółowo- Większe miasta Polski ale bez szczegółowych ulic. Mogę sprzedać jeśli komuś zależy na kraju Niemcy oraz mam mapę Europy ale też nie wszystkich krajów na której są wszystkie wsie w Polsce i dokładne ulice. Posiadam jeszcze nawigację MIO z mapą MIOMAP oraz AUTO MAPĘ z innego samochodu i nawigacja oraz mapa forda o niebo lepsza i niedładniejsza. Chociaż posiadam mapę z angielskimi komunikatami to można śmiało zrozumieć gdzie mamy jechać oraz pokazuje strzałki kierunków oraz odległość do zakrętów. Jeśli jakieś pytania to na mail
    enduro15
    Level 2  
    a ja poszukuję informacji co zmienić, i jak w tej nawigacji, żeby "gadała" do mnie po polsku, jest wiele możliwosci językowych, ale polskiego nie ma...:cry:
    zanpaktu
    Level 10  
    a powiedz mi kolego, masz jakieś najnowsze mapy do forda ? Posiadam C-maxa 2007r. i nie mam ani pl meni ani map, masz może coś z tego ?
    adam2808
    Level 10  
    Witam mam pytanie mamy styczeń a dalej nie ma mapy Polski do ex pomocy
    Pontikos
    Level 38  
    Kolego adam2808 gdy dzwoniles do dealera Forda, jaka otrzymales odpowiedz?

Bo rozumiem ze uzywasz wersji DEU+MRE_EX v2
    adam2808
    Level 10  
    Witam troszkę mie nie było nie dzwoniłem do dealera Forda bo nie mam do nich cierpliwości a navi mam Blaupunkt TravelPilot EX