Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Agregat -Lodówka Mińsk Atlant 12EM - podłączenie

04 Dec 2007 22:08 3777 2
 • Level 2  
  Witam. Wymontowałem sprawny agregat z ww lodówki. Chcę go zastosować jako sprężarkę powietrza do aerografu. Mam problem z podłączeniem. Kabel zasilający idzie do białej puszki (patrz zdjęcia). Z tej białej puszki wychodzą dwa kable - biały dalej na cewkę (???) i do samego agregatu i jeszcze jeden - czarny. Do czego idzie ten czarny, do termostatu?? W lodówce wchodził on do środka w jej górnej części. Jest czterożyłowy. Starałem się zrobić dokładne fotki podłączenia. Jak podłączyć to wszystko bez termostatu, mijając ten kabel, oczywiście żeby wszystko działało?? Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

  Agregat -Lodówka Mińsk Atlant 12EM - podłączenieAgregat -Lodówka Mińsk Atlant 12EM - podłączenieAgregat -Lodówka Mińsk Atlant 12EM - podłączenieAgregat -Lodówka Mińsk Atlant 12EM - podłączenieAgregat -Lodówka Mińsk Atlant 12EM - podłączenie
  Czy Twoje urządzenia IoT są bezpieczne? [Webinar 22.06.2021, g.9.00]. Zarejestruj się za darmo
 • Home appliances specialist
  To dziecinnie proste. Z tej mniejszej puszki(zamkniętej - jest to urządzenie rozruchowe) wychodzą 2 przewody szare - do nich podłączasz bezpośrednio 230V. Wykorzystaj tą puszkę połączeniową, ale wcześniej wypnij przewody czarnego.
 • Level 2  
  Tak właśnie myślałem, ale wolałem potwierdzić. :D Dzięki.