Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

słuchawki Philips SHS8200 zerwany przewód (klasy OFC)

05 Dec 2007 02:39 2436 4
  • Level 2  
    Witam,
    Mam nadzieję, że ktoś może mi pomóc. Sprawa jest jasna - zerwany kabel w słuchawkach, nie przy jacku a na pałąku. Kompletnie się na sprawie nie znam, a uważam, że to oszustwo przeganiać mnie z serwisu gwarancyjnego z niczym.
    Słuchawki:
    Philips SHS8200
    System Bass Beat = dynamiczniejsze basy, CCAW, muszle słuchawkowe pokryte materiałem, głośniki neodymowe 32 mm, jednostronnie wyprowadzony przewód klasy OFC 1,2 m, złocony wtyk, pasmo przenoszenia 10 - 24000 Hz, impedancja 32 Ohm, czułość 106 dB, moc wej. 100 mW.

Z tym przewodem to dodam jeszcze jak wygląda - w środku biały drucik, na zewnątrz wiązka miedzianych (chyba). Technicznie połączenie będzie tym trudniejsze, że nie mam kabla na pałąku - jest tylko na styk (reszta zablokowana). Czy można gdzieś dokupić taki kabel?
    A może zlecić naprawę? (nie mam lutownicy)
    [Szkolenie 22.06.2021, g.9.30] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
  • Level 19  
    odmówili na gwarancji ? - to zgłosić u sprzedawcy na ustawę, dopiero jesli nie uda się ze sprzedawcą to kombinować z lutowaniem.
  • Level 36  
    Hmm przecież to jednorazówki więc co tu kombinować .Rozebrać ,skrócić przewód i po kłopocie.
    Chyba że nie minęły jeszcze dwa lata od kupna to przejdzie na podstawie ustawy (rok gwarancji zwykły i drugi rok u sprzedawcy )-pujść do sklepu i muszą przyjąć reklamację.
  • Level 2  
    Dziękuje za podpowiedź! W serwisie nie byłem bo mnie zniechęcił znajomy - powiedział, że nie przyjmą, że zrzucą to na tzw. "uszkodzenie mechaniczne"
    Jeżeli nie przyjmą to dam znać!
    Dzięki jeszcze raz i pozdrawiam!
  • Level 2  
    Po dwóch miesiącach otrzymałem nowe słuchaweczki. Sprawa bardzo fajnie się rozwiązała!