Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak wgrać mp3 do aparatu cyfrowego Sony W80?

Piecia_P16 05 Gru 2007 13:20 1181 3
  • #1 05 Gru 2007 13:20
    Piecia_P16
    Poziom 2  

Jak zapisać pliki które chce mieć przy prezentacji zdjęć. dodatkowa informacja-uzunęłem pliki które były wcześniej wgran. Czy uda się to jeszcze naprawić?Próbowałem cofnąć czyli ustawić ponownie ustawienia fabryczne ale pliki nie wróciły, te które standardowo są w każdym aparacie.Proszę o odpowiedź. Sprawa jest dla mnie bardzo ważna. Z góry dziękuję za dopowiedź.....

0 3
  • #2 07 Gru 2007 04:08
    lichtar
    Poziom 19  

Może sprecyzujesz dokładniej o co chodzi? Chcesz aparat wykorzystać do prezentacji multimedialnych?

Do przywracania plików w aparacie używam PC Inspector File Recovery, zawsze z dobrym skutkiem, oczywiście jeżeli w międzyczasie nie robiłem żadnych fotek.

0
  • #3 07 Gru 2007 12:37
    Piecia_P16
    Poziom 2  

Tak chce żeby przy oglądaniu zdjęć w tle leciała moja ulubiona muzyka, która chciałbym wgać do tego aparatu.

0
  • #4 07 Gru 2007 16:40
    lichtar
    Poziom 19  

Aparat raczej nie jest odtwarzaczem plików mp3
    O ile mi się wydaje, jeżeli aparat pasiada możliwość dołączania komentarzy głosowych do zdjęć, to plik dźwiękowy ma taką samą nazwę jak zdjęcie tylko rózni się rozszerzeniem nazwy np. DSC0001.jpg i DSC0001.wav. Musiałbyś plik mp3 przekonwertować na wav, potem zmienić jego nazwę odpowiadającą zdjęciu i wkopiować do aparatu w ten sam folder gdzie są zdjęcia. Najlepiej jakby te fotki były już zrobione z komentarzem głosowym, wtedy tylko zastąpisz ten plik dźwiękowy.
    Sam się tym nie bawiłem, więc nie gwarantuję powodzenia.

0