Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Cyfra+ vs. Polsat Cyfrowy

05 Dec 2007 15:09 2440 3
  • Level 11  
    Witam zastanawiam się nad zakupem telewizji cyfrowej. Chciałbym się dowiedzieć z której z tych dwóch platform cyfrowych jakość obrazu i dźwięku będzie lepsza. Telewizor to 42 calowy Sharp z full HD. a Dźwięk to zestaw 5.1 wysokiej klasy. Proszę o odpowiedź i opinię użytkowników poszczególnych platform .. Dziękuję

btw. Za każdą "mądrą" odpowiedź daje 3pkt:) zapraszam do dyskusji
  • Level 16  
    Najwięcej w HD nadaje n-ka . Na polsacie obraz będzie tragedia ( może kiedyś będzie lepszy ) .
    Cyfra ogólnie za droga ...
  • Helpful post
    Level 31  
    Posiadam wszystkie 3 platformy i wg mnie narazie najlepszą z nich jest Cyfrowy Polsat. Weź sobie najwyższy pakiet w Polsacie i będziesz bardzo zadowolony ofertą programową. A ceny są naprawdę niskie [promocje świąteczne].

Co do kanałów HD to obecnie ZADNA platforma w Polsce nie nadaje czystego HD a jedynie jakieś tam modulacje. Prawdziwe HD dopiero za jakiś czas.

Cyfra+ ani mnie nie zachwyca ani mnie nie razi.
    Jednak nie polecam Ci telewizji ,,N". Żeby mieć co pooglądać to też musisz dużo wydać a tam te HD to też nie taka cudowna rewelacja.

Jeśli chcesz płacić mały abonament [58 pln] to bierz pełny cyfrowy polsat. Jeśli chcesz płacić więcej to bierz pełną cyfrę + [150 pln]. Ja N odradzam.

Pozdrawiam.