Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ricoh 1022 i automat wrzutowy RIN20

06 Gru 2007 18:19 2004 5

• Poziom 32  
    Czy ktoś przerabiał ten temat?
    Rin20 podłaczony dobrze i sam w sobie zlicza i działa tylko kopiarka zacina. Jakby automat za wczesnie ją wyłaczał. I tak samo na ustawieniach czujnika na Feed ( wejscie) i Exit.
    Podobny problem miałem z 1035 i tam pomogło założenie kondensatora opóżniajacego. Tu tez próbowałem i przy 1 kartce jest ok. Ale jak ktos zaplaci np za 1 a chce oszukac i nacisnie 2 kopie to wtedy rin20 dla odmiany za pozna rozłacza kopiarke i powstaje zaciecie na drugiej kartce zaraz po wyjsciu z podajnika.
    Pomocy!

• Poziom 32  
    nowy soft do automatu załatwił sprawe :)
  • Poziom 14  
    Witam

I mnie dopadł problem Aficio 1022 i Automatu RIN20 :(

Znalazl ktos złoty środek na problem z ustawieniem Time`ingu w tej maszynie ? Mam kombinować i zmieniać czas wyłączenia dla pobierania (FEED) czy po wyjściu kartki (EXIT) ?

@pcnet co tzn wymiana oprogramowania w automacie, jak tego dokonać ?
    PS masz dokladnie taki sam nick jak producent RIN20 firma PC-NET z Częstochowy :?:

• Poziom 32  
    wszystkie automaty mają juz nowy soft ale i to nie zawsze pomaga
    to jest 20monut roboty
    Ustawiasz np na fed i dajesz wartosc 20 w synchro w automacie. Maszyna zacina np dajesz 25 i patrzysz czy zacina później czy wczesniej. Na tej zasadzie dobierasz własciwą wartość. Jesli nie dais ei na feed to robisz to samo na exit.
    A jak i to nie pomoze to trzeba ustawic maszyne na jednokrotne kopiowanie. ( bywają takie modele i to wina kopiarki)
  • Poziom 14  
    To wiem ,ze trzeba kombinowac z time`ingiem.
    Tak Aficio 1035 dzialaja wlasnie na 25 i EXIT.

Jedyne co udalo mi sie uzyskac na Aficio 1022 to ustawienie na EXIT i time 83 i dziala.....ale tylko dla wyliczonej i zadanej ilosci kopii :(

Wg mnie nie jest to wina kopiarki tylko marnego RINa i jego możliwości...

• Poziom 32  
    nie jest to wina automatu
    zauwaz ze dla innych maszyn synchro ma najwieksza wartoś 25 przy 1035 a przy mniejszych modelach jest poniżej 20
    Tu dałes 83 i juz widac że maszyna coś wariuje - one tak maja i juz to w Ricoh wyjasnialismy - to wina maszyny