Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Electro Voice Swing 3 mark II

06 Gru 2007 23:44 1889 3
  • Poziom 2  
    Witam, Niedawno kupiłem głośniki Electro Voice Swing3 Mark II; krótki opis: KOLUMNY DWUDROŻNE + MEMBRANA PASYWNA, OBUDOWA ZAMKNIĘTA, IMPEDANCJA 6 OHM, EFEKTYWNOŚĆ 92 dB, PASMO PRZENOSZENIA 39-23 000 Hz. GŁOŚNIK WYSOKOTONOWY O ŚREDNICY 10 CM, ŚREDNIOBASOWY 20 CM, MEMBRANA PASYWNA 25 CM. Zapłaciłem za nie 500zł :D Szukałem czegokolwiek na ich temat w Internecie i niczego nie znalazłem. Jaką mają moc? Dobrze zrobiłem kupując je? Jaki wzmacniacz mniej więcej pasowałby do tych głośników?
    Proszę o pomoc, pozdrawiam
  • Poziom 38  
    Najpierw kupujesz kolumny a potem pytasz czy było warto ? ElectroVoice to dość legendarna firma a 500zł nie jest małą sumą. Myślę, że jeszcze jest to w miarę opłacalna inwestycja szczególnie, że tam masz wymienione zawieszenia. Podsumowując mogłes poszukać czegoś innego..
  • Poziom 2  
    A co ze wzmacniaczem? Głównie stawiałbym na jakość dźwięku do nagłośnienia nie za dużego pokoju, ale w awaryjnej sytuacji chciałbym, aby mogły nagłośnić odpowiednio duży salon 10x10metrów. Na razie mam Pioneera A-449 i działa ładnie, ale gdy podgłośnie zaczyna przesterować... Jaki wzmacniacz dał by sobie rade? Zapłacę nie więcej, niż 450 zł.
  • Poziom 22  
    i pozostań przy swoim wzmaku bo on jest ok to predzej te kolumny maja problem