Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SAAB PU-2135B - jak code

djlj24 09 Gru 2003 23:27 3391 2
  • #1 09 Gru 2003 23:27
    djlj24
    Spec od car audio

Jest takie radio od SAAB 93, jest i autko z wyświetlaczem pytanie czy ktoś ma mapę do tego. Bo jest cięzki temat i pilny.

0 2
  • #2 27 Maj 2009 13:41
    baks
    Poziom 21  

Witam. Trafił do mnie podobny model i chciałbym zapytać jak kolega poradził sobie z tym tematem. Z góry dzięki za info.

0
  • #3 30 Maj 2009 12:38
    baks
    Poziom 21  

Witam ponownie. Z powodu braku odpwiedzi postanowiłem poszperać troszeczkę na innych forach. jedyne co udało mi się ustalić to, że w/w model oprócz zabezpieczenia kodem ma jeszcze zabezpieczenie w postacji (i tu nie wim czy dobrze sobie przetłumaczyłem) poprzez zapisany numer VIN. Ja to radyjko postanowiłem spróbować uruchomić w innym starszym aucie SAAB, które jest wyposażone w wyświetlacz, współpracujący z tym modelem odbiornika (zagra przez pięć minut popreawnie wyświetla treść) ale zastanawia mnie jedna kwestia. Czy istnieje możliwość wpisania w radyjku numeru VIN auta czy trzeba jeszcze komunikować się ze sterownikiem w aucie żeby tam dokonywać jakiejś korekty. Zainteresowanym przesyłam mapepamięci do tego radia na którą trafiłem podczas poszukiwań.

0
  Szukaj w 5mln produktów