Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

termostat lodówko zamrazarki amika montowany pomiędzy dzrzwi

08 Gru 2007 20:23 1560 2
  • Poziom 12  
    witam mam pytanie do kolegów co do termostatu a13 0397 albo ja trafiłem na wadliwe sztuki albo je trzeba dostrajać do użądzeń objawy to zbyt niska tęperatura wyłączenia, w lodówce dochodzi do tęp. 3stopni a termostat nie reaguje zaś jeśli go zmrozić to dziala kapilara doszła na miejsce czyli do samego parownika zaś dzisiaj trafił mi się drugi w innej lodówce ale ten sam model i firma ( amika ) musiałem nabić gazu po czym ten termostat reagował o wiele za szybko trochę go przeregulowałem ale jeszcze nie koniec na tej regulacji zaś jakiś czas tremu walczyłem z nowym termostetem w takiej samej amice i w końcu zamontowałem kapilarę nie na parowniku ale na ściance wewnętrznej lodówki oczywiście tylnej i wtedy zaczoł działac poprawnie ale nie jest to zbyt estetyczne czy to jest powszechne w tych termosytatach
  • Poziom 25  
    Należy kupic termostat z temperaturami wyłączenia między -8 a -20. Typowy "na płytę ma około -15 do -25 i Amicach oraz Polarach tej temperatury płyta nie osiąga. Szególnie jak po wyjściu klient przekręca na maxa twierdząc,że będzie szybciej i lepiej a później za telefon i awantura
  • Poziom 12  
    witam więc jak wytłumaczyć fakt że takie termostaty są montowane od początku w tym sprzącie a po podmiance na taki sam z tymi samymi oznaczeniami i to nie wspułpracuje przynajmiej nie zawsze ?

Moderowany przez Mirek Z.:

Ostrzeżenie za pisownię postów - błędy, interpunkcja, brak dużych liter na początku zdania itd.
    Naruszenie p.10.9 i p.15 regulaminu.