Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Brother HL-2030 - błąd tonera

zborek82 10 Dec 2007 13:28 5727 5
    zborek82
    Level 19  
    Witam. Mam tego typu problem że drukarka chwile po włączeniu od razu zapala kontrolkę tonera i stoi. Wymieniłem toner na oryginalny i jest to samo. Rozebrałem ją i z prwej strony jest dioda tonera. Nie świeci się a jak sprawdzałem miernikiem to nie ma przejścia. Czy to jest właśnie wadliwa dioda czy może coś innego? Nie chce wymienić diody i okaże się że to jednak nie to.....Proszę o pomoc...
  • Helpful post
    eseli
    Level 27  
    Witam
    z lewej strony masz taki biały restarter. Ogdkręć lewą obudowę(3 śrubki)
    i przestaw ten restarter - tak żeby było go widać . Zainstaluj toner - powinno pomóc.
    Pozdrawiam
    zborek82
    Level 19  
    A gdzie dokładnie jest ten reseter i jak on wygląda????Odkręciłem lewą obudowę i nie widzę go...

Dodano po 6 [minuty]:

aaaa chodziło o kasetę z tonerem a nie drukarkę he he:) przestawiłem i działa. Wielkie dzięki
    Rafink
    Level 2  
    Witam.
    Miałem ten sam problem...zrobiłem to co kolega podpowiedział....extra działa, wielkie dzięki :D
    pozdrawiam
    cwynu
    Level 13  
    w niektórych kasetach niema zwłaszcza jeżeli masz kasetę oryginalną (startową) ... musisz sobie dokupić to mały kawałek plastiku wic nie będzie drogi ... poszukaj na necie
    Stalkerskorpion
    Level 1  
    w niektórych kasetach niema zwłaszcza jeżeli masz kasetę oryginalną (startową) ...Ale to niejest problem rozkrecasz te 3 śrubki izdejmujesz jeden trybik i ustawiasz go w odpowiedniej pozyci zkrecamy i działa bez zarzutuw....