Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

hertz es300 czy jbl 300w rms

10 Gru 2007 13:29 4427 13
  • Poziom 10  
    prosze o konkretna odpowiedz co wybrac:
    hertz es300 700w max , 350 rms czy jbl 1200w , 300 w rms :?:
  • Poziom 16  
    Ja bym polecił hertz ale do niego trzeba miec sporo mocy zeby napedzic go :):)
  • Poziom 10  
    aha ok. Orientujesz sie moze czy blaupunkt tha 280 (1x240w rms) wystarczy?
  • Poziom 16  
    to bedzie strasznie za malo cp 1502 to dla niego podobno zamalo glosnik potrzebuje duzej mocy aby pokazac jak potrafi zagrac
  • Poziom 10  
    aaaaa. to chyba sie zdcyduje jednak na jbl bo nie mam tyle sianka
  • Poziom 16  
    Zawsze mozesz kupic glosnik i poczekać az nazbierasz na wzmaka:)
  • Poziom 42  
    Jaki masz fundusz na głośnik jest sporo lepszych głośników w tej cenie niż te co wymieniłeś.
  • Poziom 31  
    Jakiej muzky kolega słucha jeszcze mogłby powiedzieć i co chce uzyskać ??
  • Poziom 10  
    ogolnie na glosnik i wzmacniacz mam 500 moze 550 zl takze szału nie ma. Co do muzyki to najczesciej hh ale jakies techno tez czasami słucham takze rozbierznosc spora.

Dodano po 8 [minuty]:

co do oczekiwan to niski bas i jakosc dzwieku, nie musi grac głosno. Aha i mam jeszcze pytanko odnosnie radia bo szukałem odpowiedzi na forum i nie znalazłem. Moje radio nie ma wyjscia pod wzmacniacz i czy idzie zrobic takie wyjscie??? ( chodzi o radio clariona montowane orginalnie w citroenie c3 i innych francuzach)
  • Poziom 42  
    Jedyna rozsądna propozycja to helix deep 10'' i carpower hpb 602.

odp na wcześniejsze pytanie dotyczące radia

tak da rade zrobić takie wyjście używając konwertera który podłączasz do radia.koszt około 25-30 zł
  • Poziom 10  
    Ok dzieki. Jak bys mi jeszcze napisal gdzie moge taki kowerter dostac to bym byl naprawde ci wdzieczny
  • Poziom 27  
    karolkarolkarol90098 napisał:
    Ok dzieki. Jak bys mi jeszcze napisal gdzie moge taki kowerter dostac to bym byl naprawde ci wdzieczny

Znajdziesz na allegro.