Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Multi-box Lite - spisuje się z samsungami i lg?

10 Gru 2007 22:38 1367 3
  • Poziom 13  
    Witam. Rozważam zakup tego boxa i mam pytanie do osób które już posiadają to urządzenie. Jak spisuje się ten box z samsungami i lg?
  • Poziom 16  
    Jak to uniwersalny box więc w sumie obsługuje sporo Samsungów jak i LG.
    Lista obsługiwnych Samsungów jest spora ale szczerze żadnego unlocka jeszcze nie robiłem wiec nie wiem jak jest-ale z doświadczenia mogę podpowiedzieć że być może będą potrzebne inne/nowe sprawdzone kable.
    Co do LG to potrzebny kabel 7050 i na pewno zrobi wszystko co na liście jest napisane

Ale oczywiscie na unlock LG serii KE itp jak na razie nie ma co liczyć, tak samo jak na nowości Samsunga
  • Poziom 18  
    Raczej wszystkie modele, które są na liście (a jest ich sporo) są obsługiwane. Jednak z nowosciami jest różnie. Najlepsze są boxy, które obsługuja jedną, konkretną markę, wtedy twórcy oprogramowania starają sie być na bieżąco i najszybciej rozpracowują nowe modele. M-B trochę za bardzo skupił się na chińskich wynalazkach a nie bardzo interesuje się najnowszymi LG (seria KU nie jest obsługiwana).
    ZG
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Witam multi-box to jeden z najlepszych boxów jakie posiadam jest bardzo wszechstronny , polecam go .