Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia 8850. Trzyma na nowych bateriach <1 dzień. Help!

11 Gru 2007 00:01 756 3
 • Poziom 10  
  Telefon w stanie czuwania i napisania kilku sms wytrzymuje maksymalnie jeden dzień bez dzwonienia, jeśli wykonam w trakcie dnia niedługą rozmowę (10 min.) to nocy nie przetrzyma. Co jest nie tak? Co powinno zostać naprawione aby trzymał chociaż 2-3 dni? Ile Wam trzyma?.


  Telefon oryginalny ze wszystkimi częściami (nie odnawiany), zasięg od jednej kreski do max w zależności od miejsca przebywania. Trzy końcówki od anteny (teleskopy) dociśnięte do płyty. Bardzo dobry stan telefonu. Testowane na trzech bateriach: dwie nowe najdroższe Forever 1200mAh bardzo dobrze sformatowane, trzecia używana oryginalna. Zasięg: aktualnie przebywam poza miastem przez pewien czas. Próbowałem łądować 2 ładowarkami oryginalnymi ACP-7E i ACP-12, a także korzystając z ładowarki biurkowej (przystawka ładująca telefon i baterię drugą baterię jednocześnie).

  Proszę o pomoc, potrzebuję aby ten telefon trzymał 2-3 dni maksymalnie. Co trzeba naprawić?
 • Poziom 10  
  Dochodzi jeszcze jeden problem: mam full kresek i podczas rozmowy potrafi spaść prąd na kreskach do zera i słychać pikanie że zaraz wyłączy się i rzeczywiście po kilkuminutach telefon wyłącza się.
 • Poziom 17  
  Kolego zmierz pobor prądu podczas nadawania, wymień PA i po kłopocie.
 • Poziom 10  
  Takie przypadki zdarzają się zawsze jeśli nawala PA?