Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

skype i outlook problem?

11 Gru 2007 07:09 1843 5
  • Poziom 16  
    Witam
    mam drobny problem musiałem system zainstalowac na nowo (związane było to z badami na dysku) i chcialbym ze starego dysku przegrać wiadomości i hasło do outlooka. Podobnie hasło do skype.
    Moje pytanie więc jest takie: gdzie są przechowywane
    1. wiadomości (skrzynka odbiorcza i nadawcza) do outlocka i hasło do niego
    2. gdzie jest przechowywane lokalnie hasło do skype'a.

Po przegraniu skype'a pamięta co prawda mój login ale hasło każe wpisać. Wiem, że dawniej outlock trzymał wiadomości w profilu gdzies pod Microsoft i ukryty katalog z klamrami bodajże {}. Znalazlem ten katalog a wlasciwie 2 ale niestety sa puste.
    Hasło ze skype'a również można odzyskać ale jak go zakładałem to mialem skrzynkę pocztową którą już bardzo długo nie używałem i została ona zlikwidowana i odzyskiwanie hasła nic nie da :(
  • Poziom 12  
    napisz do skype żeby ci posłali nawe hasło do twojego konta.
  • Poziom 35  
    Jak wszystkie konta były zarejestrowane na pocztę do której nie znasz hasła to jak Skype może posłać nowe hasło do konta?
  • Poziom 16  
    po przegraniu skypea na dysk mam sytuację taką ze nie wchodzi (pokazuje moj profil) tylko kaze podac haslo. Pod spodem jest opcja przypominania hasla. Nalezy podac skrzynke i swoj login ze skypea.
    Nazwe skrzynki pamietam ale nie pamietam hasla do niej. Nie bylo mi potrzebne bo mialem w outlocku ustawione automatycznie (tak samo zresztą skypea). Mysle ze to haslo gdzies musialobyc zapisane na dysku skoro pamietal je. Myslalem ze jesli jest to plik to bym przegral i byloby ok. Inna sprawa ze nie wiem gdzie trzyma outlock skrzynke odb./nad.
    Udalo mi sie odzyskac kontakty ale nie wiadomości.
    Tak jak pisalem dawniej bylo to w profilu w jakims tam folderze (teraz nie pamietam nazwy) potem microsoft i katalog taki dziwny z klamrami. Katalogi ukryte. Ale teraz sprawdzalem i nie ma tam są tylko dwa katalogi tam z klamrami ale w nich nic nie ma.
    Niestety nie moge wyimportowac poniewaz na dysku sa bad sektory i mi nie ładuje systemu.

Skype moze wyslac ale ja nie moge na te skrzynke wejsc po prostu. Nie wiem na bank czy skrzynka juz jest zlikwidowana czy nie.
  • Poziom 16  
    Napisz maila do providera konta, o reset hasła (sprawdzenie czy istnieje). Mój kolega tak zrobił i zrestartowali hasło (oczywiście po weryfikacji czy to jego konto)
  • Poziom 16  
    Wielkie dzieki ale juz sie udalo ze skypem
    - hasło odzyskane jedna z prób odzyskania
    zakończyła się sukcesem.