Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wydruk mozaiki ścierzek z pliku

14 Gru 2007 09:39 1249 3
  • Poziom 11  
    Witam mam problem z którym nie umie sobie poradzić sam , mam mozaikę scieżek w acrobat reader ale one sa podzielone na dwie inne strony a na jednej stronie spokojnie by sie zmieściły oby dwa i jeszcze na dodatek kilka na jednej kartce robiłem to na różnych programach ale za każdym razem gdy umieszczałem je na całej kartce poukładane w rzędzie gdy wydrukowałem scieżki juz były na kartce gorszej jakości i na dodatek rozmazane dodaje załącznik bardzo proszę o pomoc z góry dziękuje zapomniałem dodać ze potrzebuje wydruk jak najleprzej jakości ponieważ chce je potem przenieść na papier kredowy.Również posiadam plik pcb napisany w protelu ale nie mam pojecie jak sie z niego drukuje zeby rodzielic dwu stronną płytke bo nie nzam sie na tym programie też zalanczam plik pcb z góry dziekuje za pomoc i jak wydrukowac w protelu mozaike scieżek w rzeczywistym rozmiaże pozdrawiam

Post był raportowany.
    Temat postu nie odpowiada treści.
    Popraw błędy i interpunkcję. Użyj przycisku PISOWNIA -->REGULAMIN pkt 15. [hefid]
  • Poziom 11  
    obi997 napisał:
    O coś takiego ci chodzi? jaki jest rozmiar rzeczywisty płytki?

Tak o takie coś mi chodzi a rozmiar rzeczywisty tej płytki jest szerokość 2,4 cm a długość to 6,1 cm
  • Poziom 27  
    Witaj

Jeśli rozmiar ma być taki jak podałeś to pobierz załącznik i do dzieła.
    Po wydrukowaniu najlepiej jeszcze do rysunku przyłożyć układ właściwy scalony i sprawdzić czy pasuje rozstaw otworów. Jeśli tak to robisz płytkę. W przeciwnym razie dopasuj delikatnie rozmiar wydruku.