Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Medion MD Profesional MIM 2210 - Brak klawisza Shift

jana51 16 Dec 2007 19:50 2430 6
    jana51
    Level 10  
    Witam.
    Czy ktoś spotkał się z laptopem, którego klawiatura fizycznie nie ma klawisza Shift - ani prawego, ani lewego.
    Jeśli tak, to proszę o podpowiedź w jaki sposób generuje się na takiej górne znaki - na przykład @, !, czy % - jaką kombinacją?
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    jana51
    Level 10  
    Sorry zapomniałem - na lapku jest XP Profesional i ustawiony polski programisty.
    jana51
    Level 10  
    Serdeczne dzięki DriverMSG i parę słów wyjaśnienia.
    Otóż ludziska nie przestają mnie zadziwiać. Kolega z pracy ma przyszłego zięcia w Anglii, który nie wiadomo dlaczego wypatrzył sobie tego lapka na Allegro w Piekarach, czyli tuż koło mnie. Ponieważ rzeczony kumpel z pracy potrafi właściwie tylko włączyć i wyłączyć swoją maszynkę, a ja się nią od lat opiekuję, więc mnie poprosił o zakup, postawienie systemu i wgranie softu. Wczoraj wieczorem zięciu, który zjechał na święta na ojczyzny łono, zadowolony odebrał lapka, zrewanżował się flaszką jasia wędrowniczka i fajnie.
    Po godzinie zadzwonił, że nie ma Shiftu, więc nie da się w literkach robić ogonków. Po następnej godzinie znów zadzwonił, że ogonki już ma bo właśnie znalazł szary Alt, a dziś rano zadzwonił po raz trzeci, by z triumfem Wilhelma Zdobywcy po bitwie pod Hastings w głosie obwieścić, że co prawda bez napisu i tylko ze strzałką, ale i Shift się znalazł ;)
    ...co najśmieszniejsze, zięciu to młody facet po licencjacie, który podobno świetnie daje sobie radę w Albionie :)

W związku z powyższym uprasza się Jego Ekscelencję Admina o zamknięcie tematu.
    jana51
    Level 10  
    DriverMSG wrote:
    :D

Dobre!

ps. Temat sam zamykasz klikając na dole w kłódkę .

Sorry, nie zauważyłem, bo dość rzadko tu bywam, a na innych forach nie ma tej możliwości - już zamykam :)