Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HP LaserJet 1100A pod Win XP i uruchomienie skanera?

Miczur 16 Gru 2007 22:28 8581 4
  • #1 16 Gru 2007 22:28
    Miczur
    Poziom 9  

Nie chce mi dzialac skaner, znaczy jak naciskam przycisk skanowania do komputera nic sie nie dzieje co zrobic, i jak ?
    Moze jakis program?
    z Gory dzieki za pomoc.

0 4
  • #2 17 Gru 2007 02:21
    Talibanczyk
    Warunkowo odblokowany

A wgrałeś jakiekolwiek oprogramowanie oprócz sterowników ?? Jesli nie to sie nie dziw i wgraj oprogramowanie znajdujące się na płycie ze sterami do obsługi drukarki.
    Poza tym mozesz skanować za pomocą komputera .... według mnie to jest o wiele lepsze ze względu na to, ze nie trzeba wgrywać niepotrzebnego oprogramowania o którym mowa wyżej.
    Fajnym programem do skanowania jest "IrfanView" - polecam bardzo za pomocą klawiszy CTRL+SHIFT+A - skanujesz bez problemuy - pod warunkiem zainstalowanych sterowników do skanera

Pozdrawiam

0
  • #3 17 Gru 2007 19:40
    Miczur
    Poziom 9  

Problem w tym ze nie mam plyty a stery sa z pod win xp
    a jak skanowac z pod komputera powinna sie pojawic ikona w moim komputerze a ja takiej nie mam :(

0
  • #5 18 Gru 2007 18:20
    Miczur
    Poziom 9  

No dobra zainstalowalem to. Po instalacji brakowalo jakiegos pilku dll. to go sciagnolem, a teraz brakuje kolejnego i nie wiem co robic w sieci go nie ma TMCB632.dll.
    Nie chce dzialac HPPDDIR czyl to do skanowania. a i nie dziala jeszcze hppccp bo brauje LTKRN80N.dll.A Dzialaja hppbali, hppwcs i jeszcze hpptvdix chodz sie nie pokazuje zadne okienko. I co teraz? Jest ktos madry?

Z gory Dzieki

0