Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z Canon Multipass C75 w Win XP

endorse 17 Gru 2007 19:16 728 0
    endorse
    Poziom 1  
    Do mojego firmowego komputera jest dołączone urządzenie Canon Multipass C75. Z komputera korzysta kilka osób więc każda osoba ma osobne konto (Windowe XP Home Edition). Problem jest taki, że na koncie administratora drukarka działa tak jak powinna działać, natomiast na kontach pozostałych które są kontami z ograniczeniami drukowanie stanowi problem.

Zarówno w MS Word 2002 jak i w WordPad drukuje się tylko lewa strona dokumentu, przy czym czcionka jest bardzo duża i drukarka zupełnie nie reaguje na zmianę czcionki czy ustawień strony. Wygląda to tak jak by drukarka chciała wydrukować dokument jako A3 ale że papier jest A4 więc drukuje się tylko lewa strona. Sprawdziłem wszelkie możliwe ustawienia w Wordzie i w menu drukarki i tam wszystko jest ustawione tak jak powinno być (tak mi się przynajmniej wydaje).

Nowe sterowniki zostały zainstalowane dzisiaj gdyż wcześniej też był problem. Czcionka również była powiększona ale tekst mieścił się na stronie A4, jednak na wysokości 1/3 strony drukarka zjadała 3 linijki tekstu i drukowała dalej (odstęp ten wynosił ok. półtorej linii)

Próbowałem zmienić konto na którym pracuje na konto administratora ale dalej występował problem. Pojawia się też czasami okno z napisem „MP serwer nie może zostać uruchomiony, zrestartuj komputer” (niestety nie pamiętam dokładnego komunikatu ).

Więc może jest to problem ze sterownikiem który nie może obsługiwać większej ilości kont??

Z góry dziękuję za pomoc