Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak podłączyć funkcję komfort Tytan Ds300RS

pkaczka6 18 Gru 2007 03:24 1457 2
  • #1 18 Gru 2007 03:24
    pkaczka6
    Poziom 10  

Witam !
    Proszę o pomoc przy podłączeniu funkcji komfort domykanie szyb w samochodzie Seat Alhambra 2005r, alarm Tytan Ds300rs sterowany fabrycznym pilotem-kluczykiem.
    Mam obawy odnośnie sygnału sterującego, alarm na wyjściu (przewód brązowo-żółty) sygnał +, w skrzynce bezpieczników samochodu PIN25 (szary) sygnał-.
    Czy musze zamienić ten sygnał np przekaźnikiem?

Jeszcze jedno pytanie:
    Czy koniecznie należy odseparować diodami (i ile amper) przewody sygnałowe wyłączenia autoalarmu "otwarcia"? Chodzi mi o przewody ze skrzynki bezpieczników złączka P5 PIN11 i P6 PIN17, 24i 25.

z góry dziękuję za pomoc
    pozdrawiam

0 2
  • #2 18 Gru 2007 10:07
    xwit
    Poziom 33  

A jak masz w schemacie?Plusem.Tam jest sterowanie plusem.W poniedziałek wsadzałem Seo Perfecta do Galaxy a to jest to samo i tak jest.Rób jak na schemacie.Diody też są konieczne!

Dodano po 12 [minuty]:

Panowie na schematach Tytana jest chyba błąd.Tam na tym kablu z alarmu jest na pewno plus?Są źle opisane bieguny.Do perfecta jest taki sam schemat tylko z tą małą różnicą.I tam chodzi plusem.Weź miernik i zmierz jaki sygnał tam idzie.Z alarmu oczywiście.Mogę sie założyć,że minus.Zobacz jaki sygnał musisz do przekaźnika na schemacie doprowadzić,plus.Więc samo sie nasuwa.Weź podaj plus na ten szary i zobaczysz,że szyby się zamkną.

0
  • #3 18 Gru 2007 11:46
    carrier
    Specjalista - Alarmy Samochodowe

tu masz opis tobie potrzebny

0
  Szukaj w 5mln produktów