Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Indesit wie 107-po prostu nie działa nic

18 Gru 2007 11:00 3946 7
  • Poziom 10  
    Pomocy pralka Indesit wie 107 po włożeniu wtyczki do gniazdka wyświetlacz i lampki zaświecą i zgasną i koniec .Serwis nie potrafi dać sobie z tym rady.Jaka może być przyczyna.Dodam że moduł został wymieniony
  • Poziom 2  
    yneczka napisał:
    Pomocy pralka Indesit wie 107 po włożeniu wtyczki do gniazdka wyświetlacz i lampki zaświecą i zgasną i koniec .Serwis nie potrafi dać sobie z tym rady.Jaka może być przyczyna.Dodam że moduł został wymieniony

Witaj yneczka sądzę po opisie to przyczyną jest usterka :D
    powiedz coś więcej, coś tam charczy warczy kręci czy coś,bo tak to podejżewałbym że coś z zasilaniem sprawdź może wtyczkę i gniazdko od tego bym zaczoł bo kiedyś też miałem podobny przypadek co prawda z inną pralką a serwisant roskopał całą pralke a przyczyna była banalna luzy w gniazdku
  • Pomocny post
    Poziom 26  
    A moze zly eeprom w module? A drzwi chociaz blokuje?
  • Pomocny post
    Specjalista AGD
    to elektronika sygnalizuje gotowość podjecia pracy >>jak ustawisz program i nacisniesz start to pralka działa ??
  • Pomocny post
    Specjalista AGD
    Podejrzewam uszkodzony moduł wyśwwietlacza. Po wymianie modułu sterowania (na dole) i podłączeniu do starego wyświetlacza, nowy eeprom się uszkadza. Miałem dwa takie cuda.
  • Poziom 26  
    Wiec teraz wystarczyloby wymienic tylko wyswietlacz i sam eeprom
  • Poziom 10  
    Mam pytanie do libertto4 z tego co piszesz wynika że jak wymienię moduł na dole(sterowania) to istnieje prawdopodobieństwo że moduł wyświetlacza się uszkodzi?.W takim razie wymieniać trzeba najlepiej obie płytki
  • Poziom 26  
    To nie tak. Najpierw uszkodzil sie wyswietlacz a co za tym idzie uszkodzil sie tez modul (ten na dole) a dokladnie eeprom, tyle ze w oryginalnych modulach eeprom jest niewymienialny wiec wymieniony zostal caly modul, na taki z wymienialnym eepromem. Teraz jak serwis wymienil modul a nie wymienil wyswietlacza, uszkodzenie moglo sie powtorzyc i eeprom znow mogl pasc.

Dodano po 1 [minuty]:

Zgadza sie, w tym przypadku trzeba wymieniac obie plytki jednoczesnie