Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Grundig davio p37-4101 top/1

18 Gru 2007 22:17 2572 8
  • Poziom 12  
    Witam.
    Przywiozłem niedawno z Niemiec telewizor Grundig model ja w temacie. Mam problem ponieważ telewizor nie odbiera dźwięków. Czasem uda się tylko obraz złapać. Prawdopodobnie trzeba będzie go przestroić ale nie wiem jak. Za wszelkie odpowiedzi z góry dzięki.
    Pozdrawiam bartek0141
  • Pomocny post
    Poziom 24  
    Najprostszą metodą jest fonia RYMI.
  • Pomocny post
    Poziom 24  
    Użyj" szukaj"-CUC2103
    powodzenia
    pozdr,
  • Poziom 12  
    Witam.
    Zakupiłem RYMI i nie wiem ja podłączyć. Na stronie jest schemat, ale nie wiem gdzie mam tego szukać w TV. Chodzi mi o +BM, IM.

Dodano po 5 [godziny] 27 [minuty]:

Dorzucę fotki:
  • Pomocny post
    Poziom 21  
    Witam. Zasilanie podaj z stabilizatora przykręconego do blachy { widoczny na zdjęciu} +12V. {napięcie sprawdź miernikiem} Wejście sygnału z ostatniego wyjścia głowicy licząc od strony wejścia antenowego, bądź z wejścia fali powierzchniowej. Wyjscie do układu pod blachą, którą jeszcze nie wyciagłeś. A głowicę zamkni, tam nic nie trzeba robić.
  • Poziom 12  
    Witam.
    Czy do tego stalaka mam się podpiąć w nóżkę 13. Znalazłem na innym temacie ale to dotyczyło fonii równoległej.
  • Poziom 12  
    Witam.
    Mam jeszcze jeden problem z tym telewizorem. Otóż w tle cały czas słychać szum, a nie wiem jak go się pozbyć. Za pomoc z góry dzięki. Pozdro.
  • Moderator
    Czy regulację płytki zgodnie z sugestią na stronie producenta www.rymi.pl zrobiłeś?
    Czy może ten szum jest również na minimum głośności?
  • Poziom 12  
    Witam.
    Szum zlikwidowałem. Z braku doświadczenia pierwsze regulowanie nie przyniosło skutku, ale teraz się udało.
    Dzięki i pozdro.